מכשירי תנועה: מבצע הוזלה לג'יפ פטריוט

סמל אישי של המשתמש
אריה
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: פריגן

הודעהעל ידי אריה » 26 אוקטובר 2011, 01:59

http://www.wrangler-life.com/node/309

סמל אישי של המשתמש
יאיר לוסטיג
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: תושיה

Re: כמה מחשבות בעיקבות טיול סתיו 2011

הודעהעל ידי יאיר לוסטיג » 26 אוקטובר 2011, 10:28

אריה כתב:שלום לכולם,
רציתי לשתף אתכם בכמה מחשבות שעלו בי בעיקבות הטיול האחרון.
אני יודע בודאות שהרבה בעלי רכב עתיק, לאוו דווקא ג'יפ, מעדיפים להסיע מידי פעם את ריכבם למיפגש הקרוב, ומיסתפקים בכך. אחת הסיבות לכך, שהרבה מבעלי הרכב לא כל כך יודעים כיצד יתנהג ריכבם הישן בנסיעה ארוכה.
אנחנו, למדנו להכיר טוב את הג'פים שלנו. וככל שטילנו יותר כך העזנו יותר. כך למשל...אם היום היו מדברים אתי על ירדן למשל...זה היה נישמע לי הרבה יותר. מודה.
אז...אם כך...אפשר לנסות לחשוב על להגדיל את הטווח. אילת למשל. אני ער לעובדה שלסע לאילת וחזרה , לא פשוט , אפילו פיזית. רק לחשוב על הנסיעה חזרה מיצפה רמון הביתה...וזו רק מחצית הדרך מאילת.
לפיכך, הרעיון שלי הוא כזה- לנצל את העובדה שהמובילים של כלי הרכב שיודים לאילת יורדים ריקים, להעלות את הג'יפים על מוביל כזה, לרדת ממנו באילת, ולנוע צפונה בדרך חלקה בשטח וחלקה אולי על הכביש. טיול כזה צריך להימשך 3 ימם ושתי לילות, וכך, אפשר ללון את הלילה הראשון בשטח ואת השי בעחד הצימרים בנגב, כך שגם יהיה מגוון ומתאים גם למי שלישון יומים בשטח זה יותר מידי בשבילו. בטוח שלבנות הזוג זה יהא נח יותר.
אריה

:D like
"קודם עושים אחר כך חושבים"

סמל אישי של המשתמש
זיו
מנהל פורום שלושים פלוס

הודעהעל ידי זיו » 27 אוקטובר 2011, 17:54

אריה,

הרעיון עלה כבר כמה פעמים בעבר. אני יכול לשלוף מהשרוול מסלול מטריף בשטח מאילת צפונה (נחל עתק, אצבע אלוהים, נחל צניפים, נחל גרזי ...) מקומות שכולנו מתגעגעים אליהם ובאמת דורשים המון שעות נסיעה. כמובן שאפשר לשלב גם לינה במקומות מסודרים.

הבעיה הייתה ונותרה המרחק. אם מישהו מרים את הכפפה ויכול לבדוק אילו חברות מוכנות להתעסק בהובלה כזו, איך מתאמים וסוגרים לו"ז וודאי, עלויות וכו' - אנחנו נשמח לדעת ולקדם את העניין, במידה ויהיה ביקוש.

זיו

סמל אישי של המשתמש
יאיר לוסטיג
ג'יפאי מתקדם

הודעהעל ידי יאיר לוסטיג » 27 אוקטובר 2011, 18:34

זיו כתב:אריה,

הרעיון עלה כבר כמה פעמים בעבר. אני יכול לשלוף מהשרוול מסלול מטריף בשטח מאילת צפונה (נחל עתק, אצבע אלוהים, נחל צניפים, נחל גרזי ...) מקומות שכולנו מתגעגעים אליהם ובאמת דורשים המון שעות נסיעה. כמובן שאפשר לשלב גם לינה במקומות מסודרים.

הבעיה הייתה ונותרה המרחק. אם מישהו מרים את הכפפה ויכול לבדוק אילו חברות מוכנות להתעסק בהובלה כזו, איך מתאמים וסוגרים לו"ז וודאי, עלויות וכו' - אנחנו נשמח לדעת ולקדם את העניין, במידה ויהיה ביקוש.

זיו

עשיתי כמה טלפונים ,מקווה שתהיה לי תשובה בקרוב ,בעניין "תעבורה".

סמל אישי של המשתמש
אריה
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: פריגן

הודעהעל ידי אריה » 27 אוקטובר 2011, 18:56

כדאי להידבר עם מתניה, לאחרונה נוצר קשר עם המוזיאון של תעבורה. אולי זה יועיל.
אריה

סמל אישי של המשתמש
יאיר לוסטיג
ג'יפאי מתקדם

הודעהעל ידי יאיר לוסטיג » 27 אוקטובר 2011, 21:50

אריה כתב:כדאי להידבר עם מתניה, לאחרונה נוצר קשר עם המוזיאון של תעבורה. אולי זה יועיל.
אריה

דיברתי עם מתניה,הוא יברר לנו את עניין השינוע.

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 90 אורחים