ברכות ברכות

סמל אישי של המשתמש
זיו
מנהל פורום שלושים פלוס
אני גר ב: תושיה

ברכות ברכות

הודעהעל ידי זיו » 07 ספטמבר 2010, 21:59

אני שמח וגאה להיות הראשון שרושם בפורום שלושים פלוס.
הגיע הזמן שתהיה פינה וירטואלית לכל אלו שחיידק הג'יפאות יושב אצלם חזק בדם. חיכיתי הרבה זמן למקום כזה, שבו נוכל להחליף מידע ולתאם טיולים ומפגשים לחברה הקשישים. חגיגה.
עמית ושאר האנשים באתר - כל הכבוד ! הרמתם את הכפפה ועכשיו יש אתר אמיתי שמכיל את כל הג'יפים בלי ערבובים עם מיני ירקות שאינם קשורים, כמו שאנחנו מכירים מאתרים שכנים.
פה יהיה הבית האמיתי לכולם. ממש אמריקה.
אני מקווה שהפורום הזה יהיה מקור ידע אמין לכל בעלי הגיפים הישנים שמסתובבים בארץ: ממודל 1942 דרך כל גרסאות ה-CJ.

שתהיה לכולנו שנה טובה ועמוסה בחוויות עם הג'יפים.

זיו שחר :D

סמל אישי של המשתמש
jeepeto
מנהל פורום שלושים פלוס
אני גר ב: חולון

Re: ברכות ברכות

הודעהעל ידי jeepeto » 08 ספטמבר 2010, 08:26

מצטרף לברכות.
עמית, כל הכבוד לך , תמיד אמרתי לך שאתה אדם של מעשים (גם המון דיבורים, אבל אתה יודע.... :lol: )
בכול מקרה אני חושב שפרום של ג'יפים ישנים, כמתחילי המסורת חשוב שיהיה באתר שכל כולו על טהרת המותג ג'יפ . ישנו המון ידע וניסיון אצל האנשים האלה שרובם מטפחים ומשמרים בקנאות כמעט דתית את הג'יפים שלהם, ודוגמאות לכך ראינו לאחרונה בכתבות הנפלאות שבאתר, על הקשישים ועל ג'יפי החודש למינהם, ידע וניסיון שכולנו חברי אתר נהנה ממנו, החל בידע טכני וכלה בניסיון בשטח.
אז אני כבעליהם של כמה ג'יפים ישנים מתמלא כבר בחדוות עשייה שכמובן תחל כאן בבית הנפלא שהוקם עבורנו.
טיולים, מאמרים, עדכונים, שיתוף בקבצים וסרטונים שרצים ברשת בנושא, הכל כאן.
ולשם יריית פתיחה חגיגית לפרום הנהדר הזה, זיו ואני רוצים להזמין את כל משפחת הקשישים (30+) למפגש טיול
המסורתי של תקופת הסתיו שיערך בתחילת נובמבר בצפון מדבר יהודה,פרטים מדוייקים ומעודכנים יתגלגלו כאן בפורום בהמשך. מה שאינו מונע מכם להתחיל בהכנות לקראת..
שתהיה לכולנו ישנים וחדשים שנה טובה ומתוקה שנת בריאות ועשייה .
ניר
" ניר צפר - מעבדת רכב " כיווני פרונט, בדיקות רכב לפי תקנה 309-8 משא ופרטי, מכון תקנים.
מומחה ברכבי מותג ג'יפ. http://www.309.co.il

סמל אישי של המשתמש
סופר גיפ
מורשה פירסום
אני גר ב: רחובות

הודעהעל ידי סופר גיפ » 08 ספטמבר 2010, 17:04

כל הכבוד על המחשבה והיוזמה פתיחה יפה לשנה החדשה .
אז חברים שנה טובה לכולם שנת טיולים שנת חברים חדשים שנת שידרוגים וכמובן בריאות ופרנסה והרבה הנאה :!:
יבוא שיפורי רכב מאמריקה במחיר הכי טוב 0508899577

סמל אישי של המשתמש
דורון סגל
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: ראש צורים

הודעהעל ידי דורון סגל » 09 ספטמבר 2010, 14:47

עד עכשיו הוא מתנשף....
כן, מהצגת התכלית שעשה לצורך הצילומים....
בכל זאת, הוא יליד 1942, ליתר דיוק, 8 בפברואר.
אדאג לכל מחסורו, למען דור העתיד ואני מקווה שימשיך לשתף פעולה, כפי שעשה עד עכשיו.
אשמח לבקר כאן מידי פעם ולענות על כל שאלה...

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 29 אורחים