למה לא עשרים פלוס

סמל אישי של המשתמש
bensy
ג'יפאי מתחיל
אני גר ב: מגן שאול

למה לא עשרים פלוס

הודעהעל ידי bensy » 10 ספטמבר 2010, 16:32

כבעל cj8 בן עשרים .רכב קשיש לכל הדעות הייתי מעוניין להצתרף . כיוון שעושה רושם שהטיולים שלכם רגועים ונהנים מהכלי עצמו ופחות טיולי עבירות ששוברים את הגיפ . הייתי שמח מאוד להצתרף

סמל אישי של המשתמש
atlas
ג'יפאי ותיק
אני גר ב: ראש צורים

Re: למה לא עשרים פלוס

הודעהעל ידי atlas » 10 ספטמבר 2010, 17:37

רגע רגע יש תור :)
שלי בינואר יחגוג 30 בגלל זה לא נרשמתי
8-)
בוגר פקולטת שפת ים תואר שני במדעי החוטיני חוטינאי מומחה להערכות בית משפט

סמל אישי של המשתמש
זיו
מנהל פורום שלושים פלוס
אני גר ב: תושיה

הודעהעל ידי זיו » 10 ספטמבר 2010, 18:49

bensy,
קודם כל, בטח יש לך שם אמיתי.

הכי חשוב: בבקשה אל תראה במה שכתבתי סוג של התנשאות או אליטיזם. ממש לא. כשרוצים לשמור על רוח ואווירה מסויימת במפגשים ובטיולים חייבים ליצור גבול, גם אם זה לא ממש ידידותי או נוח לנו.

עכשיו ברצינות: כשניר צפר ואני החלטנו לארגן קבוצה של "קשישים" ראינו מין חזון מסויים של ג'יפים קלאסיים ובסיסיים. הכוונה ללא כל המותרות: מנועי 4 צילינדר פשוטים, ללא הגאי-כח, גיר וטרנספר ישנים, נעים לאט על קפיצי עלה קשים וחורקים בלי הגבהות, יחסי העברה איטיים, ועוד ועוד ....
מאז עלה הרעיון לפני כמה שנים נערכו עשרות ישיבות קבינט עד לשעות הלילה הקטנות, נלגמו הרבה בירות קרות ולפעמים קפה חם כשאין ברירה, והחלטנו ככה עם עצמנו שרירותית לעצור בשנת 1976 וגם זה היה על חודו של קול. אני בטוח שכל ג'יפאי ידע לומר שאין מה לעשות אבל הג'יפים הקלאסיים, אלה שגורמים לנו להפנות מבטי ערגה וגעגוע, הסתיימו אי-שם בשנות השיבעים. זה לא שאנחנו לא מכירים, לא נוסעים ולא הבעלים של מודלים חדשים יותר, נהפוך הוא. לכל אחד מאיתנו יש כמה ג'יפים והכל נובע מתוך ההיכרות הדי מעמיקה של שנינו עם המודלים השונים.

יחד עם כל מה שרשמתי, דע לך שהדיונים וההתלבטויות נמשכים כל הזמן. הרי יש הרבה אנשים נפלאים שנשמח להכיר ולהפגש איתם ומה לעשות, הם עדיין נוסעים בג'יפים "חדשים".
איך ירגיש בעליו של CJ-3B משנות החמישים (מנוע 4 צילינדר מקרטע, צמיגים 16*700) שזכאי בהחלט לקרוא לג'יפ שלו קשיש, אם יסע לצידו CJ ארוך וחדיש משנת 80 למשל (מנוע 258 מגרגר עם צמיגי 10.5*31 וכנפונים) ?
ואיך תראה שיירה של קשישים כאלו על איזה שביל ברמות מנשה או בנגב מקרטעים במישור ומשתעלים במעלה, כשבתוכה יבלוט איזה CJ גדול וחדיש ? אני מקווה שהרעיון ברור.

יש די הזדמנויות למפגש של כל חתך הג'יפים, כמו המפגש שיוזם מועדון הרנגלר.

קצת הארכתי וגם הגזמתי, אבל קח את עיקרי הדברים כמו שהם.

בידידות
זיו שחר

סמל אישי של המשתמש
bensy
ג'יפאי מתחיל

הודעהעל ידי bensy » 10 ספטמבר 2010, 21:23

נראה לי קצת מוגזם לקרוא לcj מודל 90 רכב חדיש . אולי אם היה מדובר בסופות למינהם אתה צודק . אבל נראה לי הוגן לכלול את כל הcj עד שהופסק הייצור שלו בשנת 90 . הרי אנחנו לא באים לעשות תחרות . לדעתי כל היופי זה לראות את כל הדורות של הcj כי הגנים נשמרו בכל גילגוליו של הcj . מאחל לכולם שנת אושר ובריאות .נ.ב השם שלי בנצי

סמל אישי של המשתמש
jeepeto
מנהל פורום שלושים פלוס
אני גר ב: חולון

הודעהעל ידי jeepeto » 10 ספטמבר 2010, 22:01

בנצי שלום וברוך בואך לפורום.
בגדול אם אתה מתחבר להוויה "הגריאטרית" יש מקום לכולם גם לשלושים מינוס (והדגש הוא על אלה שכבר עומדים על מדרגות משרד הרישוי כדי אוטוטו להרשם לסגמנט הנחשק של רכבי אספנות)
אולם כפי שאמר זיו בצורה יפה כל כך במסגרת הבית הנפלא שיש כאן למותג ג'יפ ובמסגרת הפורום הנ"ל
ישנן המון מסגרות ופעילויות שמתוכננות ותתבצענה במהלך השנה ,חלקן יכלול את כול בני השלושים פלוס מינוס, חלקן כמו "טיולי הקשישים" הידועים והנחשקים יתמקד רק בג'יפים ישנים ישנים, אפילו באמת המידה שלך, מה שאומר CJ-2-3-3B-5 , וזאת כדי לשמור על הציביון של המפגשים הייחודיים הללו (ראה סרטון באתר) .
אנחנו בהחלט יותר מנשמח להפגש עם כולם בארוע הבא על כולנו לטובה, וכמובן במפגשים יעודיים רק לשלושים פלוס
שבימים אלה מתוכננים והודעה בוא תבוא, סיקסים סבנים אייטים פייבים הכלים שאחראים במו חלודתם וטיפטופם להילה שאופפת את המותג היום .
אז נסיים בברכת שנה טובה, שנת ג'יפאות שנת ידידות וטיולים שנת חברויות וחברים חדשים וותיקים...אמן
ניר
" ניר צפר - מעבדת רכב " כיווני פרונט, בדיקות רכב לפי תקנה 309-8 משא ופרטי, מכון תקנים.
מומחה ברכבי מותג ג'יפ. http://www.309.co.il

סמל אישי של המשתמש
bensy
ג'יפאי מתחיל

הודעהעל ידי bensy » 10 ספטמבר 2010, 22:24

קיבלתי והבנתי את ההסברים . מקווה להגיע למפגשים בהם הגיפ שלי יעמוד בקריטריון . ושוב שנה טובה ומאושרת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים