המלצה - אתר CJ-3B Page

סמל אישי של המשתמש
זיו
מנהל פורום שלושים פלוס
אני גר ב: תושיה

המלצה - אתר CJ-3B Page

הודעהעל ידי זיו » 10 אפריל 2011, 21:58

שלום.

Mother.jpg

אתם בטח שואלים את עצמכם מה הקשר של הדודה הזו אלינו ואם פספסתם אותה בטיול קשישים האחרון.
אז זהו, העניין הוא שרציתי להמליץ על אתר אינטרנט מעניין ומגוון שמוקדש לדגם היפה ביותר שיצא לג'יפ: CJ-3B.
האתר מנוהל ע"י משוגע בשם דרק רדמונד שאוסף כל אנפורמצייה שרק תצליחו לדמיין על הדגם הספציפי הזה מכל קצוות תבל. האתר נעים וכייפי גם למי שאנגלית היא לא שפת-האם שלו.
תמצאו שם הכל: המון מידע טכני טוב ומבוסס עם שרטוטים וכו', סקירה של 3B מכל מיני מקומות בעולם, דגמים צבאיים, כתבות שלמות על שיפוץ , רשימת בעלי 3B ומספרים סידוריים, היסטורייה ועוד המון המון.
כמובן שכמעט כל המידע שתמצאו על ה-3B רלוונטי גם לפייבים שלנו.
http://www.film.queensu.ca/CJ3B/Index.html

ממליץ בחום.

(אם אני זוכר נכון, בסיטואצייה די מוזרה לפני כמה שנים, ככה הכרתי את ידידנו אבי חזן שהג'יפ שלו התפרסם באתר והוא אפילו לא ידע).

זיו

סמל אישי של המשתמש
ירון פ
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: תירוש

Re: המלצה - אתר CJ-3B Page

הודעהעל ידי ירון פ » 14 מאי 2011, 23:10

זיו, רק הערה אחת.

לקרוא ל-CJ-3B הדגם היפה ביותר שיצא לגיפ???......
היו/יש לי מגוון של דגמים ממכלול הדגמים של הגיפים הקשישים (עד 1974) .....אבל אף פעם לא CJ-3B ולא בכדי!!
FORD GPW 1943,WILLYS CJ-5 1973,AMC-JEEP CJ-7 1978

סמל אישי של המשתמש
זיו
מנהל פורום שלושים פלוס

הודעהעל ידי זיו » 15 מאי 2011, 21:13

ירון פ כתב:זיו, רק הערה אחת.

לקרוא ל-CJ-3B הדגם היפה ביותר שיצא לגיפ???......
היו/יש לי מגוון של דגמים ממכלול הדגמים של הגיפים הקשישים (עד 1974) .....אבל אף פעם לא CJ-3B ולא בכדי!!

ירון ידידי,
ניסיתי לרמוז לך בארוע ביום שבת (היו עדים), אבל עכשיו הרמת לי להנחתה:
לא הרבה יודעים, אבל לך יש כנראה את אוסף הג'יפים הקשישים הגדול במדינה. אתה שומר על עמימות בערך כמו העמימות על מפעל הטקסטיל בדימונה זה עם הכיפה ;)
את זכויותייך בענף הג'יפים הישנים השגת בהתמדה בשנים האחרונות, אבל את זכויותייך להתבטא כאן בפורום הקשישים אתה צריך להצדיק במעשה. אתה יכול לבחור את המעשה: לבוא איתנו למפגשים-טיולים עם אחד התכשיטים או להציג אותם בפנינו. אני מבטיח לעשות בדיקות סיווג בטחוני לכל המשתתפים (נניח שאבי יהיה אחראי עליהם).
אני לא רוצה שתשאר רק "ירון פ" מהאינטרנט אלא שאנשים באמת יראו את האוסף המרשים שלך.

עכשיו הכדור אצלך ידידי ...

ודרך אגב, עוד לא ייצרו ג'יפ יפה כמו ה-3B !

זיו

סמל אישי של המשתמש
david z
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: טירת כרמל

הודעהעל ידי david z » 15 מאי 2011, 23:44

כל אחד וטעמו האישי

סמל אישי של המשתמש
ירון פ
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: תירוש

הודעהעל ידי ירון פ » 16 מאי 2011, 19:39

היי זיו
תודה על המחמאות אבל...אני לא חושב שיש לי את האוסף הגדול במדינה... ומרבית בגיפים שלי אינם משופצים. והאמת, אני קצת מקנא בך על השיתוף הפורה בשיפוצים שיש לך עם אביך - והתוצאות מדברות בעד עצמם - אני מכיר לפחות 4 "כלים" ששיפצתם למצב תצוגה מדהים - ועל זה קבלו ח"ח
עמימות אף פעם לא הזיקה וסה"כ אני לא מחפש תארים או כתרים - אבל, כיום (ראה שירשור שפתחתי בפורום "הצבאי" המקביל) ניתן לראות לפחות חלק מהגיפים בביתי...רק צריכים להתקשר ואני אבקש מאישתי שתכין קפה...

אני מודה שאכן הגיע הזמן להשמיש איזשהוא "כלי" למטרת טיולים (כמעט 10 שנים עברו מאז טיילנו כהלכה). זה ייקח זמן (נראה מי יהיה ראשון, אני או אבי) ונזדקק לסבלנות אבל זה יקרה, אני מבטיח.

ולעניין "יופיו" של ה-CJ-3B, ובכן כנראה שעל טעם וריח אסור להתווכח...
FORD GPW 1943,WILLYS CJ-5 1973,AMC-JEEP CJ-7 1978

סמל אישי של המשתמש
זיו
מנהל פורום שלושים פלוס

הודעהעל ידי זיו » 16 מאי 2011, 21:32

ירון פ כתב: ניתן לראות לפחות חלק מהגיפים בביתי...רק צריכים להתקשר ואני אבקש מאישתי שתכין קפה......

רשמתי לפני.
;)
נהיה בקשר.

זיו

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים