הרנגלר של כמיל

סמל אישי של המשתמש
crazyclown
מנהל האתר
אני גר ב: רמת גן
יצירת קשר:

הרנגלר של כמיל

הודעהעל ידי crazyclown » 02 פברואר 2010, 11:53

הפעם, "רנגלר החודש" מצדיע לאחד מזקני השבט – ה- CJ6 שנת ייצור 83', אך מלבד מספר הרישוי – דבר לא נשאר מאז.
ה- CJ של כמיל דאו הוא רכב שטח אמיתי עם המון שיפורים, אך דבר לא מיותר והכול בצורה מחושבת. הרבה מהדברים כמיל עושה בעבודה עצמית ברמה גבוהה. כמיל בעל מפעל לעיבוד שבבי מדויק באזור התעשייה מעלות הנושא תקן ISO-9001/2000 ומשמש בין היתר כספק עבור "להבי ישקר".
ה- CJ הגיע לכמיל במצב כמעט סטנדרטי והוא מיד החל במלאכה. הסרנים הוחלפו לדנות 44 עם יחסי העברה 41:10 קדמי ואחורי שיעבדו באופן מושלם עם צמיגים "35. קיצור האקס בסרן הקדמי בשמונה סנטימטרים להתאמה לשלדה נעשה בצורה מקצועית וריתוך שמתאים לחומר הגלם של הצירייה. הגדלת הצלבים מקאפה 27 ל- 30.1 (קוטר) לייצור חוזק לצלבים ולדנה 44. בסרן האחורי ישנה נעילת ARB וארבעה עלים של "פרוקום" 4 אינץ' עם ארבעה בולמים "ראנצ'ו", מוט מייצב פריק מהיר בייצור עצמי במקום שהגישה אליו קלה ומהירה. גם תיבת ההילוכים הוחלפה לתיבת T5 מתוצרת "בורג-וורנר". כמיל רצה לדאוג להרבה מומנט ולשם כך הוחלף ראש המנוע לראש מנוע חדש יותר של "סופה" בעל הזרקה (injectors). ברור שגם תיקוני צבע ופחחות לא נשכחו וגם שינוי חזית ל- TJ עם הכנפיים והכנפונים ברוחב 7 אינץ', מכסה מנוע body, TJ של "סופה" ודלתות מיני. כמו כן, הותקנו פגושים בייצור עצמי, מגונים לביצה קדמית ואחורית בייצור עצמי, שנורקל נירוסטה - איך לא?! - גם בייצור עצמי, קומפרסור אוויר המותקן מתחת לגוף עם יציאה למילוי אוויר או לפטיש אוויר או סתם לעשות פן. על הפגוש האחורי, הורכב מתקן ל- high-lift ומתקן למוט גרירה ופטנט מדהים לגלגל הרזרבי. קשת הבטיחות ברכב נעשתה על ידי כמיל ורופדה בספוג. לא תאמינו, אבל לוח השעונים נשאר מקורי.
אם יש לכם שאלות או שאתם זקוקים למשהו לרכב, המלצה שלי – טלפון לכמיל!

כ.ד. עבוד שבבי 04-957-1525

הרכב בתחילת דרכו
Camil2.jpg
Camil3.jpg

הרכב באמצע הדרך
Camil4.jpg

לשינוי הגדול
Camil5.jpg
Camil6.jpg
Camil7.jpg
Camil8.jpg
Camil9.jpg
Camil10.jpg

והמוצר המוגמר
Camil11.jpg
Camil12.jpg
Camil13.jpg
Camil14.jpg
Camil15.jpg
Camil16.jpg
Camil17.jpg
Camil18.jpg

סמל אישי של המשתמש
alaa.gnadrey
ג'יפאי מתחיל
אני גר ב: קשת

Re: הרנגלר של כמיל

הודעהעל ידי alaa.gnadrey » 04 פברואר 2010, 13:26

כל הכבוד :P
ג'יפ עם בצועים מדהימים כתוצאה מהרבה מחשבה נבונה ונכונה.

פשוט מדהים

סמל אישי של המשתמש
alaa.gnadrey
ג'יפאי מתחיל
אני גר ב: קשת

Re: הרנגלר של כמיל

הודעהעל ידי alaa.gnadrey » 06 פברואר 2010, 14:50

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 54 אורחים