CJ לעשירים בלבד

סמל אישי של המשתמש
efran
ג'יפאי מתחיל
אני גר ב: פריגן

Re: CJ לעשירים בלבד

הודעהעל ידי efran » 24 אפריל 2011, 17:10

אח עמית...
מה היינו עושים אם לא היית מרים כזה אתר מגניב?
אני באופן אישי אהבתי את הכתבה,קראתי אותה באמצע הלילה ופשוט הרגשתי כאילו אני בחוויה עצמה.
מוצא את עצמי צוחק תוך כדי קריאה... (בהזדהות כמובן..)
כל הכייף זה החוויות שנאספות..מתחילים טיול ואף פעם לא יודעים איך ומתי הוא יגמר.
העיקר שחזרתם בריאים!
וב - 14.5.11 אני בא,אפילו עם גרר ...
נ.ב
אפילו מתניה אמר לי "תקשיב אין אנשים כאלה...איזה אנרגיות יש לבחור"...
אז...תמשיך להוביל!
נפגש
רן

סמל אישי של המשתמש
a-amirs
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: כפר סבא

הודעהעל ידי a-amirs » 24 אפריל 2011, 17:14

עמית ידידי (וכל שאר בעלי הג'יפים).
תעיף מבט בפורום ב"מדברים על הכל" מיום 23 אפריל תוכל לקרוא תגובה קצרה על כתבת ערוץ 1 מיום שישי.
בכל מקרה, אסור לנו לשכוח, כל בעלי הג'יפים לסוגיהם השונים והמשונים - מדובר בתחביב ובהתנדבות ובשל כך הכל נכון ויפה - גם התקלות והחילוצים - וזה בדיוק הנושא. ולכן אין מקום לויכוחים וטענות כאלו או אחרות. בואו נעזוב את הרע למקומות אחרים (פוליטיקה וכו') ואצלנו נשאיר רק את הטוב והכיף.
חג שמח ובטוח
עמיר

סמל אישי של המשתמש
אלונה
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: תירוש

הודעהעל ידי אלונה » 26 אפריל 2011, 08:19

עמיתוש
הבטחות ...הבטחות...

סמל אישי של המשתמש
grafpotozky
ג'יפאי משוגע

הודעהעל ידי grafpotozky » 28 אפריל 2011, 12:18

מנסיוני עם מספר סיקסים שהיו לי בעבר הרכבים האלו אמינים בצורה מדהימה, בחיים לא נתקעתי איתם בשטח או בכביש , למעט בלאי רגיל קלאצ' כל 50 אלף ומנוע כל 100 אלף, החסרון שלהם היה צריכת הדלק 1/5 גם בחניה בלילה. כך שהמקרה הזה נדיר ביותר.
JEEP עושה הכול חוץ מקפה

סמל אישי של המשתמש
ראיד
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: ירוחם

הודעהעל ידי ראיד » 28 אפריל 2011, 17:43

כבעלים גאה של סיקס איני רואה בכתבה כשם רע ל CJ למיניהם ....
בסה"כ עוד כתבה מהכתבות המדהימות של עמית :idea:
עמית ידידי כל הכבוד וישר כח על המאמץ וההשקעה :)
ולענייננו , היסקסים הוכיחו את עצמם לדורי דורות ... מי אנחנו שנשנה להם את ההיסטוריה :!:
כל מקרה לגופו , המטרה היתה בסה"כ להכין כתבה עבור ג'יפ החודש ויצא שהג'יפים נתקעו ... קורה לכווווולם ...
מניסיון של 11 שנים עם סיקס הוא כמו בייבי הדורש כל הזמן טיפול והשגחה וברגע של הזנחה אז צרות צרורות :x
אומנם לא בסדר גודל של רכבים חדשים אבל עדיין מחייב "הוצאה" ....
הסיקסים שונים בהחזקתם מג'יפים אחרים כי הם מחייבים המון פטריותיות ונשמה ג'יפאית שאין כדוגמתה והוכחה לכך שבעלי הסיקסים מבלים מתחת לג'יפ יותר מאשר בתוכו וזה חלק מהחוויה :lol: :lol: , להחזיק סיקס מחייב להיות ג'יפאי מסוקס ;)
איני מתכוון לפגוע בבעליהם של הסיקסים המדוברים חלילה אך עניין האחזקה מאוד חשוב בסיקסים :!: 11 שנים עם הסיקס לא זכור לי שנתקע אי פעם , עניין שלוליות המים נפתר עם החלפת מפלג :idea:
עמית יקירי אתה חייב חוויה מתקנת עם סיקס יותר גזעי :lol: :lol: (מבלי לפגוע באותם סיקסים חלילה) כי יש סיקסים אטומים (ברזנט רוקי) , חימום עובד וכן ניתן לנהל שיחה גם שהרדיו עובד :P :lol:
בעניין הדלק והמנוע זה לא כך כל מדוייק :idea: הסיקס ברשותי משנת 2000 , עשיתי בתחילת הדרך אוברול ומאז נסע כ 230000 ק"מ והוא עדיין חי ובועט , צריכת הדלק 1/7 בנסיעה בינעירונית במידה והכל מכוון ועובד פיקס לג'יפ סטנדרטי ו 1/5 בשטח ....
בשורה התחתונה לא כל כך קל להחזיק את הזקנים הללו אך זו ההנאה שלנו ....
וכמו שנאמר פעם : היתרון של סיקס שבפטיש ואזמיל מתקנים את הכל ולא משאיר את בעליו בשטח :| :D
ראיד

סמל אישי של המשתמש
grafpotozky
ג'יפאי משוגע

הודעהעל ידי grafpotozky » 29 אפריל 2011, 15:07

אני גם הצלחתי לעשות עם הסיקסים שלי 1/7 (מנוע כבוי בירידה בניוטראל בכיון הרוח) :D
JEEP עושה הכול חוץ מקפה

סמל אישי של המשתמש
וויליס
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: צנדלה

הודעהעל ידי וויליס » 30 אפריל 2011, 20:19

הייי עמית היקר
העשייה שלך תמיד מבורכת וכולללללללם מכירם אותה לפחות מי " שחולה במחלה שלנו" הכסף נישפך וימשיך להשפך ואנו עושים זאת באהבה אין כמו המותג שלנו גם אם לפעמים קצת ניתקעים.
כבעליו של קשיש מי כמוני יכול להעיד על כך, אין עלייך רק תמשיך בעשייה המבורכת שלך ותמשיך לעשות לנו כייף

אבי חזן

סמל אישי של המשתמש
mosh1970
ג'יפאי מתחיל
אני גר ב: רמת אפעל

הודעהעל ידי mosh1970 » 13 מאי 2011, 17:58

קיימים גם cjיים שעברו את הקשים שבמעלות ארצנו,שברו כול חלק שאפשר לשבור,והכול בשטח כמובן, ועדיין מעולם אבל מעולם
לא עלו על גרר"והמבין יבין.!!!

סמל אישי של המשתמש
זיו
מנהל פורום שלושים פלוס
אני גר ב: תושיה

הודעהעל ידי זיו » 14 מאי 2011, 21:14

לכל אלו שקצת נעלבו מהכתבה (ואני בתוכם):

הכוונות של עמית סה"כ טובות. אי אפשר לדרוש מאדם שמכיר רנגלר חדיש להבין את ה CJ הישנים ;)
עמית הגיע עם ציפיות לטייל ברכב שקט, לא מצקצק, אטום, מרווח, ממוזג, נוח, חסכוני בדלק ושאף-פעם לא נתקע. נו באמת. כל התכונות האלו יחד לא קיימות בשום CJ גם לא ברגע שהוא יצא מהמפעל. אפילו מהנדסי JEEP לא התכוונו לייצר רכב כזה.
הציפיות האלו נתקלו במציאות המוכרת לכולנו: רכב אמיתי, חי ונושם עם רגש שלפעמים רוצה לעצור. מותר לו.
אני סולח לעמית ומאמין שעוד כמה נסיעות כאלו (לא חייבים להתקע דווקא) הוא יתחיל לנשום את אבק-הדרכים דרך האין-דלתות במקום החלונות הסגורים והקבינה הממוזגת ואולי אולי ההרגשה תהיה לו נחמדה. וגם אם לא, זה בסדר.
דווקא כתבה כזו עושה לי יותר חשק לסע בג'יפים שלי ולא לפזול למשהו חדש יותר. לפעמים אתה צריך לקרוא או לראות משהו מנקודת מבט אחרת כדי להעריך עוד יותר את מה שיש לך ביד. עמית נתן לי את נקודת המבט ה"אחרת".

ולגבי התגובה של mosh1970 - אני לא מכיר אותך ואתה לא מכיר את התקלות והנסיבות שהיו שם. לפעמים, לצאת מהשטח על גרר, זו האופצייה הזולה והחכמה שמבדילה בין טיפוסים שונים של אנשים.

זיו

סמל אישי של המשתמש
זליג
אני גר ב: ירוחם

הודעהעל ידי זליג » 14 מאי 2011, 23:28

מה לעשות CJ וסופות זה דבר יקר יחסית
האחזקה השוטפת לעיתים אף מעיקה כלכלית
לדעתי אפשר לקנות רנגלר חדיש בכספים שמוציאים על ה"ישנים" אבל לעולם לא יהיה אותו הכייף
דיסקין ראש השבק היוצא באחד הראיונות שלו אמר משהו כמו-
שהיו לו שני ימי כייף בחיים ביום שקנה את הגיפ וביום שמכר אותו
לדעתי היה לו או סופה או CJ
זליג

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים