התחדשתי ברוביקון ארוך 2007 - שאלות..?

סמל אישי של המשתמש
kooke
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: הרדוף

Re: התחדשתי ברוביקון ארוך 2007 - שאלות..?

הודעהעל ידי kooke » 27 יוני 2013, 01:45

אוקיי שאלה נוספת אולי קצת מטופשת...כפתורי חלונות החשמל אמורים להיות חשוכים או שכנראה מדובר בתקלה כל שהיא?

נכון שהנדסת האנוש אינה מבריקה ברנגלר אבל לא נראה לי שהם עד כדי כך לקו בתיכנון שצריך לגשש בחושך אחר המתגים האלו שמראש מוקמו בצורה אידיוטית.

עוד גומה להנדסת אנוש ״מבריקה ואינטואיטבית״ - מיקום מתג הפעלת תאורת הפנים......סיבוב מלא של עמעם תאורת לוח השעונים.... מי האידיוט שתכנן את זה.....????

סמל אישי של המשתמש
kooke
ג'יפאי מתקדם

הודעהעל ידי kooke » 27 יוני 2013, 01:46

נשלח בטעות פעמיים

סמל אישי של המשתמש
Neptune
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: אשקלון

הודעהעל ידי Neptune » 27 יוני 2013, 02:57

מאוד עצוב שאתה לא אוהב את הג'יפ שלך :cry:
יש כל כך הרבה מוצרים כדי לשנות בג'יפ לפי דרישתך ;)
למה לא שואלים שברולט על מתג של אורות ? :?:
למה בדיפנדר אין מוטות יציבות בסטנדרת? :?:
למה בניסן שנסרפת נורה בתא כפפות זה משבש לוח שעונים? :?:
יש הרבה למה בכל רכב, אין מושלם לכל אחד :mrgreen:
JKU-07
Full-Traction ultimate 4", 33" tire, 5.13, ARB rear,
Warn XD9000, PureJeep stubby rear, Asfir stubby front,
steering kit: Fox 2.5"+RubiconExpress link
ReidRacing knuckels, upgraded DANA30 front axle

סמל אישי של המשתמש
maozfr
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: גבעתי

הודעהעל ידי maozfr » 27 יוני 2013, 09:14

בוקר טוב,
מתגי חלונות חשמל - אמורה להיות תאורה חלשה, להבנתי מוקמו שם בגלל בכדי להקל על פירוק הדלתות (לא הבנתי איך).
תאורת פנים - לא צריך סיבוב מלא אלא רק טיק אחד (אם עשית סיבוב מלא סימן שתאורת לוח השעונים שלך היתה על המצב הכי נמוך).
רעשים - לא יעברו לך, אל תנסה למצוא פיתרון - או שפשוט תניח לזה (האופציה השפויה) או שתקנה חדש ואז תהיה לך תקופה בלי רעשים.
וכל פעם שאתה מתבאס פשוט תרד לשטח קצת..
תתחדש

סמל אישי של המשתמש
גבי פ.
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: רחובות

הודעהעל ידי גבי פ. » 27 יוני 2013, 09:35

kooke כתב:אוקיי שאלה נוספת אולי קצת מטופשת...כפתורי חלונות החשמל אמורים להיות חשוכים או שכנראה מדובר בתקלה כל שהיא?

נכון שהנדסת האנוש אינה מבריקה ברנגלר אבל לא נראה לי שהם עד כדי כך לקו בתיכנון שצריך לגשש בחושך אחר המתגים האלו שמראש מוקמו בצורה אידיוטית.

עוד גומה להנדסת אנוש ״מבריקה ואינטואיטבית״ - מיקום מתג הפעלת תאורת הפנים......סיבוב מלא של עמעם תאורת לוח השעונים.... מי האידיוט שתכנן את זה.....????

נשרפה לך הנורה . לא ניתן להחליף נורה אלא את כל המנגנון (לא בדקתי אישית אבל זה מה שמסרו לי בפורום). בדקתי גם מוסך נשר - אותה תשובה.
עלות בארץ 700 ש״ח עלות eBay 40-69 דולר. אני אישית מתכנן כבר חצי שנה לחבר לד לכניסת המתח של הcd או של תאורת המזגן וכך לפתור את הבעייה. מתכנן....
לגבי אורת הפנים של הרכב אני דווקא מוצא את הפתרון הזה נוח מאוד. לא צריך לגשש באפלה וללטף את הגג עד שמוצאים את המתג.
נכון שרנגלר הוא לא שיא הנוחות והנדסת האנוש אינה מושלמת אבל זה חלק מהחן שלו - רכב קונספט אמיתי.
אני יכול לכתוב לך רשימה ארוכה מאוד של שינויים ושיפורים שהיו משמחים אותי מאוד אם היו קיימים ברכב אבל... כמעט כל שיפור קיים ואם לא ,זה הזמן להמציא אותו. האמריקאיים גאים בכך וטוענים ש״רנגלר בונים ולא קונים״. אני אישית נהנה מכך מאוד. שורף זמן, שורף כסף אבל מחייך כל פעם שרואה אותו בחנייה והרבה יותר מחייך כשאני מטפס איזה סלע אחד או יותר :lol:
אני מבין שאתה מגיע מלנדרולרלנד , אז קודם כל ברוך הבא ליבשת הנכונה. שנית אם ירדת מדיפנדר איך בכלל אתה מצליח לשמוע את הרעשים שציינת?
בפעם האחרונה שנסעתי בדיפנדר לא שמעתי כלום יומיים.
ודבר אחרון לא, אתה לא צריך 5 קילו שמן קבוע בבגאז׳. :D
יאללה תהנה.

סמל אישי של המשתמש
kooke
ג'יפאי מתקדם

הודעהעל ידי kooke » 27 יוני 2013, 09:39

נפטון (יובל?) יקירי - לא למהר ולקפוץ למסקנות שאיני אוהב את הרכב רק מכך שאני מעביר ביקורת עליו. בתכלס אני מאוהב בו ומהתרשמות ראשונית קצרצרה הוא רכב השטח הכי טוב שהיה לי ובעל קסם משלו על אף מגרעותיו.

בנוגע לגג מצאתי פיתרון לרעשי החריקות - מגביר את הווליום במערכת הסאונד המקורית המשודרגת שכוללת את הסאב ושהדהימה אותי באיכותה :).

לגבי מתגי החלונות אכן אמורה להיות שם תאורה וככל הנראה מדובר בנורה שרופה אלא שאי אפשר להחליף אותה אלא רק את כל היחידה בעלות של 800 ש"ח + מע"מ......כאילו דא....נמשיך לגשש בחושך עד שנתרגל למיקום.

יש הגיון מסויים בנוגע למיקום לאור עניין פירוק הדלתות שכן מיקום המתגים בדלתות היה מצריך העברת צמת חשמל וקונקטור גדול יותר דבר שהיה מסבך קצת יותר את הפירוק ...נו שויין שיהיה,,, למרות שמצד שני, כבר יש שם בדלת את מתג הנעילה המרכזית...

סמל אישי של המשתמש
Neptune
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: אשקלון

הודעהעל ידי Neptune » 27 יוני 2013, 15:49

אם כך, זה טוב :)
רוצה לצאהת לשטח בשבת ?
ניראה, נדבר, נטייל :P
יובל
JKU-07
Full-Traction ultimate 4", 33" tire, 5.13, ARB rear,
Warn XD9000, PureJeep stubby rear, Asfir stubby front,
steering kit: Fox 2.5"+RubiconExpress link
ReidRacing knuckels, upgraded DANA30 front axle

סמל אישי של המשתמש
kooke
ג'יפאי מתקדם

הודעהעל ידי kooke » 28 יוני 2013, 09:32

טוב שאלה נוספת: הצמיגים הגיע זמנם ומתכוון להחליף. כרגע יש bf במידה המקורית 255/75/17 שטח מלא. יש גם ספייסרים והגבהה מתונה של 2 אינצ׳.

רוצה לעלות במידה אחת. ל- 33 האם ניתן לרשום ברישיון? מה המחיר ? מה המידה האירופאית 275/75/17 ?

סמל אישי של המשתמש
עמית JK
מנהל האתר
אני גר ב: פתח תקוה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי עמית JK » 28 יוני 2013, 19:31

לגבי הצמיגים:
כדי לעלות למידת צמיגים "33 רצוי לשנות את יחסי העברה ברכב וזה כבר עניין של עלויות.
לגבי להכניס לרשיון:לא תוכל לקבל את התשובות בפורום.

סמל אישי של המשתמש
kooke
ג'יפאי מתקדם

הודעהעל ידי kooke » 28 יוני 2013, 22:07

עמית- אתה בטוח שצריך לשנות יחסי העברה? המדובר ברוביקון שכבר מגיע עם יחס בעברה נמוך יותר מהסטנדרטי.

הי רן- עכשיו נפל לי האסימון. אנחנו מכירים. אני הוא הבחור הגדול שכמעט כמעט קנה את הדיפנדר הקצר שלך. תתחדש גם אתה :lol:

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 11 אורחים