סופרצ׳רגר RIPP GEN 2

סמל אישי של המשתמש
SAHARA PICKLE
ג'יפאי מתחיל
אני גר ב: פרדס חנה כרכור

סופרצ׳רגר RIPP GEN 2

הודעהעל ידי SAHARA PICKLE » 22 יולי 2013, 15:02

היי
מישהו בירר אי פעם את הנושא של סופרצ׳רגר (RIPP) ל3.8 עם הסבה לגז.
היות ובארה״ב השימוש בגז אינו נפוץ לא מצאתי שום תקשורות בעניין.
אשמח לקבל כל אינפורמציה.

סמל אישי של המשתמש
talromem
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: רחובות
יצירת קשר:

Re: סופרצ׳רגר RIPP GEN 2

הודעהעל ידי talromem » 27 יולי 2013, 20:07

היי
קודם כל אני חייב להגיד
שאני בהחלט לא חובב של מערכת גז ברנגלר באופן ספציפי .. ברכבים אחרים אולי .
היא גורמת למנוע לעבוד בחום הרבה יותר גבוה מאשר ברגיל - זה אופיו של הגז
ועכשיו אגיע לנושא הצ"ארג"ר ... כמו מערכות טורבו - גם זאת מערכת רגישה וכדי שהיא תעבוד תקין יש צורך שהכל יתקתק כמו שצריך
גם המערכת של RIPP עד כמה שהיא רצינית ומגיעה עם המון אביזרים - לא קל להגיע איתה לשלמות ולכיוון נכון
בארץ לא יודעים להרכיב ולתחזק אותה כמו שצריך - כשהיא עובדת נכון והכל מכוון תהייה לך התוספת כוח שחסרה לך
מה שכן , הגיר האוטומאט שלנו ב 3.8 הוא המכשלה פה , והוא עדין ולא יסבול (לדעתי) את תוספת הכוח לאורך זמן .. ובסוף יהווה כשל (אם היה גיר ידני אז הייתי מחליק לך ... :)
דבר נוסף וחשוב - אני לא חושב ששתי המערכות האלה יעבדו הכי טוב בסינרגיה - אחרי שתרכיב את הסופר , יש לעדכן את מחשב הרכב עם מפות ניהול מנוע יעודיות לצ"ארג"ר שמגיעות כמובן עם מחשב ניהול מנוע (דיאבלו) .
אחרי זה תצטרך לנסוע לחבר'ה של הגז ושם לכוון את המחשב ניהול מנוע של הגז מחדש - הגז מאוד רגיש לאוויר ... - הכיוון יצטרך להתבצע גם במצב חנייה וגם בנסיעה - לפטופ שלהם מחובר והם קוראים את הנתונים הנדרשים בשביל הכיוון האופטימלי ...

אז לסיכומו של עניין - התוצאה הסופית יכולה להיות מעניינת מאוד - אתה תהייה אולי הראשון בארץ ובעולם שהרכיב את השילוב הזה .
ונניח שעם כל הטרחה וההתעסקויות הכל בסוף יעבוד לך נחמד , אתה תקצר את החיים של המנוע (לדעתי בלא מעט) ובייחוד של הגיר .

דעתי זאת שנרשמה פה אינה דעה מוסמכת - ואני לא בעל מקצוע מוסמך - יש לי רק אי אילו תובנות לא קטנות בנושא

ואני ממש לא ממליץ לך ... אם אתה רוצה יותר כוח פשוט תחליף ל 3.6 או תבטל את הגז ותתקין צארג"ר ... לא את שתיהם ביחד .
מה גם שהעלות של המערכת , ההתקנה וכולי - יקרים מאוד.

סמל אישי של המשתמש
SAHARA PICKLE
ג'יפאי מתחיל
אני גר ב: פרדס חנה כרכור

הודעהעל ידי SAHARA PICKLE » 28 יולי 2013, 14:24

תודה על חוות הדעת.

סמל אישי של המשתמש
אבי רנגלר
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: ראשון לציון

הודעהעל ידי אבי רנגלר » 01 אוגוסט 2013, 21:49

אני בדעתו של מי שכתב לפני
הייתה לי מערכת גז ברכב . ואיננה עוד . איבוד הכוח הוא מהותי והצריכה היא רק תאורתית . אין ניסים בדברים האלו .

עכשיו לצ'רג'ר - יש לנו בחבורה ניסיון עם זה . והוא רע ומר . לפחות מנוע אחד גמר קרירה כשהוא מחובר לצ'רג'ר .

חוץ מזה תקבל ממנו כוחות של סופרמן . אף ג'יפ לא יעמוד מול הדבר הזה . אם זה שווה לך במחיר החלפת מנוע מהירה ? אתה מוזמן לנסות כולנו נשמח שהניסוי יצליח .
גם אני לא מומחה מי יודע מה , זה מניסיון עם החבורה של הרנגלרים .

בהצלחה ותעדכן .

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 67 אורחים