מיגון לרינגלר קצר 2010

סמל אישי של המשתמש
Zod
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: כפר סבא

מיגון לרינגלר קצר 2010

הודעהעל ידי Zod » 24 יולי 2013, 16:51

התחדשתי בג׳יפ רנגלר קצר 2010 יבוא אישי מארה״ב , הגיע עם צמיגים 32 ( 255/75/17) האם יש צורך למגן לטיולים בעבירות בינונית ?
אם כן איזה מיגונים חובה ? האם כדאי להגביה ב 2 אינטש ? ולגבי ניתוק מערכת בקרת היציבות , האם בשטח רצוי לנתקה ? תודה מראש !

סמל אישי של המשתמש
crazyclown
מנהל האתר
אני גר ב: רמת גן
יצירת קשר:

Re: מיגון לרינגלר קצר 2010

הודעהעל ידי crazyclown » 27 יולי 2013, 19:23

היי תתחדש ;)

קודם כל אם אתה נוסע הרבה בשטח והרכב בגובה הסטנדרטי שלו כדאי למגן אותו מכיוון שהוא נמוך וחוטף מלמטה (במיוחד ברנגלר הארוך). מה כדאי למגן? כל מה שהתקציב מרשה... כדאי להתחיל מהקניסטר.
האם כדאי להגביה ב2״? אם אתה מטייל הרבה ואתה מרגיש שברמת העבירות של הטיולים שלך הג׳יפ נמוך אז כדאי להגביהה אותו. 2״ זו הגבהה מאוד פשוטה יחסית ולא פוגעת יותר מידי בהתנהגות הג׳יפ בכביש. לדעתי סע על הג׳יפ כמו שהוא קצת זמן, תרגיש אותו ואז תחליט.

בקרת היציבות מתנתקת באופן אוטומטי ב4x4 low
אין צורך לנתק אותה בשלב אחר.

לנתק מוט מייצב קדמי בשטח, חובה. בניתוק החשמלי לאחר כ15 או 20 קמ״ש אם אני זוכר נכון המערכת מחברת בחזרה את המייצב. כך שאם אתה לפני מכשול תקפיד לנתק לפני. הדבר למעשה פותח את המתלה הקדמי ומספק לך עוד כ25-30 אחוז של מהלך מתלה. דבר שיכול להעביר אותך את המכשול בלי להתאמץ הרבה לפעמים.

תצטרף אלינו לטיולים ונתראה בשטח
יהודה

סמל אישי של המשתמש
Zod
ג'יפאי משוגע

הודעהעל ידי Zod » 27 יולי 2013, 20:09

תודה רבה על התשובה המפורטת . לגבי ההגבהה , הבנתי ש 2 אינטש זה מה שכדאי לגיפ רנגלר קצר כדי לא לאבד יציבות
בעליות בשטח. ( זה נשמע הגיוני ) וגם כמו שאמרת לא לפגוע בנסיעה בכביש .. האם אתה ממליץ על 3.5 אינטש ?
בכל מקרה אשמח להצטרף לטיולי השטח שלכם !

סמל אישי של המשתמש
crazyclown
מנהל האתר
אני גר ב: רמת גן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי crazyclown » 27 יולי 2013, 20:26

Zod כתב:תודה רבה על התשובה המפורטת . לגבי ההגבהה , הבנתי ש 2 אינטש זה מה שכדאי לגיפ רנגלר קצר כדי לא לאבד יציבות
בעליות בשטח. ( זה נשמע הגיוני ) וגם כמו שאמרת לא לפגוע בנסיעה בכביש .. האם אתה ממליץ על 3.5 אינטש ?
בכל מקרה אשמח להצטרף לטיולי השטח שלכם !

3.5 מומלץ אם אתה מתכוון לעלות במידת הצמיג. אז כמובן הכל משתנה ואתה תצטרך ערכת הגבהה רצינית יותר שעולה יותר וההתנהגות של הג׳יפ בכביש ממש תשתנה. בשטח כמובן הביצועים של הג׳יפ יהיו טובים יותר. זה עיניין של שיקול עצמי.

אם הטיולים שלך הם ברמת עבירות בינונית מספיק לך 2״. במיוחד בתור התחלה. כמובן שאם אתה מתכוון לשים פגושי ברזל/מתכת אז יהיה יותר משקל והגבהה של ה2״ תהיה פחות מהמתוכנן. אם אתה מתכוון להישאר עם פגושי הפלסטיק המקוריים שלא שוקלים הרבה, אז אתה תקבל יותר מ2״ מלכתחילה והגיפ יהיה גבוה.

eysham
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: יובל

הודעהעל ידי eysham » 28 יולי 2013, 10:06

לגבי בקרת היצבות,

נכון מה שיהודה כתב שהיא מתנתקת אוטומטית ב-4X4L

אבל אני נוהג לנתק באופן יזום גם בנסיעת שבילים מהירה ב-4X4H. בעיקר בדרכים פתלתלות.

אחרת הוא נכנס לפעולה בכל החלקה קטנה ומחרפן אותך.

שים רק לב - (לפחות ב-2008 שלי זה ככה - אני מניח שגם ב-2010 זה זהה)

לחיצה על הכפתור תוך כדי נסיעה מנתק באופן חלקי בלבד. והאמת היא לא ממש הבנתי מה זה אומר - כיוון שהוא ממשיך להציק בכל עיקול, רק עם מנורה דלוקה בלוח השעונים.

כדי לנתק באופן מלא - צריך להיות במצב עמידה, ב-P או N וללחוץ על הכפתור כמה שניות.

2 הסנט שלי

איל

סמל אישי של המשתמש
Zod
ג'יפאי משוגע

הודעהעל ידי Zod » 28 יולי 2013, 10:32

תודה על העדכון , אנסה בנסיעה הבאה !

סמל אישי של המשתמש
גבי פ.
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: רחובות

הודעהעל ידי גבי פ. » 28 יולי 2013, 12:05

eysham כתב:לגבי בקרת היצבות,

נכון מה שיהודה כתב שהיא מתנתקת אוטומטית ב-4X4L

אבל אני נוהג לנתק באופן יזום גם בנסיעת שבילים מהירה ב-4X4H. בעיקר בדרכים פתלתלות.

אחרת הוא נכנס לפעולה בכל החלקה קטנה ומחרפן אותך.

שים רק לב - (לפחות ב-2008 שלי זה ככה - אני מניח שגם ב-2010 זה זהה)

לחיצה על הכפתור תוך כדי נסיעה מנתק באופן חלקי בלבד. והאמת היא לא ממש הבנתי מה זה אומר - כיוון שהוא ממשיך להציק בכל עיקול, רק עם מנורה דלוקה בלוח השעונים.

כדי לנתק באופן מלא - צריך להיות במצב עמידה, ב-P או N וללחוץ על הכפתור כמה שניות.

2 הסנט שלי

איל

++
לחיצה רצופה של 9 שניות (ככה אומר הספר) מנתקת לחלוטין ואז ניתן להנות מנסיעת שבילים ודריפטים קצרצרים.

סמל אישי של המשתמש
Zod
ג'יפאי משוגע

הודעהעל ידי Zod » 29 יולי 2013, 06:42

תודה , משהו יכול לתת אינפורמציה על סט הגבהה של old men בולמים וקפיצים לרנגלר ?
קיבלתי עליו המלצה וממספר כיוונים אשמח לדעת איך הוא מתנהג בכביש ( הגבהה של 2 אינטש לגיפ קצר ) וכמובן בשטח .
אם למשהו התקין את זה אשמח לרשמים ..תודה

סמל אישי של המשתמש
גבי פ.
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: רחובות

הודעהעל ידי גבי פ. » 29 יולי 2013, 11:09

Zod כתב:תודה , משהו יכול לתת אינפורמציה על סט הגבהה של old men בולמים וקפיצים לרנגלר ?
קיבלתי עליו המלצה וממספר כיוונים אשמח לדעת איך הוא מתנהג בכביש ( הגבהה של 2 אינטש לגיפ קצר ) וכמובן בשטח .
אם למשהו התקין את זה אשמח לרשמים ..תודה

אני התקנתי בולמים של אולדמן עם מערכת הגבהה של רוביקון אקספרס . לא השתמשתי בקפיצים של אולדמן כי הקיט הוא קצת חסר לדעתי למרות שהקיט מכיל תושבת לפנהרד.. בקיט של רוביקון יש הארכות לצינורות, במפסטופים, מוטות הארכה ותושבות.
http://www.rubiconexpress.com/Lift-Kits-Suspensions-Shocks/2-5-Inch-Standard-Coil-Lift-Kit-No-Shocks.aspx?t_c=1&t_s=38&t_pt=3533&t_pn=R%2fERE7121
יותר יקר מהקיט של אולדמן אבל התוצאות טובות יותר לדעתי. ההגבהה בפועל יותר מ2.5 .
הנסיעה רכה יותר ( מפתיע) ונעימה יותר. אבל.... מדובר על מרכב ארוך.
תשקיע קצת זמן ותקרא את התשובה של יהודה בנושא הזה. ( כן, כן כולל כל הלינקים :D ).
http://www.wrangler-life.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=1428
וגם את זה ותחליט
http://www.wrangler-life.com/node/93

דרך אגב הסיבה שאני הגבהתי הייתה מרחק הסרנים של הרכב . אתה בטוח שאתה צריך הגבהה?
באם תרצה מיגון קניסטר ותיבת העברה משומש, חבר שלי מוכר. שלח טלפון בפרטי.
בהצלחה

סמל אישי של המשתמש
Zod
ג'יפאי משוגע

הודעהעל ידי Zod » 13 אוגוסט 2013, 20:54

זהו חברים אחרי כל העצות שלכם וההתלבטויות שלי , היום התקנתי קיט בולמים וקפיצים 2 אינטש ( יצא קצת יותר ) של אולדמן וגם הנמכה למוט פנהרד על הרנגלר הקצר שלי , אני ממש סקרן איך יתנהג בשטח . מישהו עושה טיול בסוף השבוע ? אשמח להצטרף .

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים