נעילות לרנגלר

סמל אישי של המשתמש
יהודה בראל
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: קרית מוצקין

נעילות לרנגלר

הודעהעל ידי יהודה בראל » 27 ינואר 2014, 17:57

שלום לכולם
אני חדש כאן , שמח להצטרף לאתר ומתכנן להיות בקרוב מאוד הבעלים של jk.
השאלה שלי
הבנתי שבדגמי רנגלר ספורט 2008- 2010 היתה אפשרות לנעילה אחורית או מרכזית והחל משנת 2011 יש דיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה אך אין אפשרות לנעילה יזומה
והייתי מעוניין לדעת אם המערכת החדשה אפקטיבית וכן האם ניתן יהיה לבצע בעתיד הוספת נעילה אחורית , אם ארצה בכך?

תודה
יהודה ב.

סמל אישי של המשתמש
crazyclown
מנהל האתר
אני גר ב: רמת גן
יצירת קשר:

Re: נעילות לרנגלר

הודעהעל ידי crazyclown » 27 ינואר 2014, 23:22

היי יהודה,

ברוך הבא :)

אכן ברנגלר מדגם ספורט שנת 2011 כבר אין נעילת דיפרנציאל חשמלית נשלטת. ניתן להוסיף נעילה אחורית וגם קדמית אם תרצה (המחיר לא כל כך גבוה).
תלוי באיזה שטח אתה מתכוון לנסוע, ומה דרגת הקושי שאתה מחפש. בהרבה מקומות לא תשתמש בנעילה בכלל אבל ישנם מקומות שאכן לא תוכל לעבור ללא נעילה.

יהודה

סמל אישי של המשתמש
יהודה בראל
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: קרית מוצקין

הודעהעל ידי יהודה בראל » 28 ינואר 2014, 01:32

תודה

סמל אישי של המשתמש
yoavatar
ג'יפאי ותיק
אני גר ב: עמקה

הודעהעל ידי yoavatar » 03 פברואר 2014, 13:11

שים לב שלדגם זה יש מערכת בקרת משיכה המדמה פעולה של נעילת דיפרנציאל ויכולה להספיק לרוב המסלולים. כדאי שקודם תראה מה אופי השטח בו אתה נוהג לרוב לטייל שכן גם עם בקרת המשיכה בלבד לרנגלר ספורט יכולות מאד גבוהות

סמל אישי של המשתמש
Zod
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: כפר סבא

הודעהעל ידי Zod » 03 פברואר 2014, 19:21

יהודה , אני בעל רנגלר ספורט קצר , מוגבה בינתיים גם בלי נעילות , אני יכול להמליץ לך לפני שאתה עושה נעילות ,שים צמיגי שטח מלא טובים - זה הרבה יותר קריטי וגם - תעשה הגבהה ותחליף בולמים , שיפור מדהים נוסף בעלות ממש נמוכה שעושה הבדל ממשי ניתוק מוט מייצב מכאני ( פשוט מנתקים לפני ירידה לשטח ) הרכב הזה ככה עובר כמעט הכל לפני נעילות ( כמובן שטיפוס מסיבי של סלעים יצריך גם נעילות ) אבל כדאי לך להרגיש את הרכב ולנסות את השטח ככה ואז להתקדם .. דעתי הפרטית .

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים