עמוד 1 מתוך 1

שאלה - הגבהה 2.5

פורסם: 31 אוקטובר 2016, 23:04
על ידי עדי רובין
שלום לכולם,
ברשותי רוביקון ידני ארוך 15', לאחר כמעט 10k מייל התאבון נפתח ואני מעוניין להגביהה אותו ולהגדיל את הצמיגים, כרגע אני חושב על 2.5" הגבהה וצמיג 33'/34', השאלות שלי הן:
1. איזה הגבהה הכי מומלצת כיום בשוק? קראתי קצת על העניין וראיתי פידבקים חיובים על TeraFlex ונראה לי שזה הכיוון כרגע, מישהו עם ניסיון/המלצות אחרות?
2. AEV ProCal Module - בכל קיט הגבהה ב-quadratec הם ממליצים על המוצר הזה בנוסף להגבהה, (http://www.quadratec.com/products/17619_1002.htm), האם זה הכרחי? כמה השינוי וההבדל בביצועים מורגש? סך הכל 170$ לפני משלוח זאת הוצאה לא קטנה.
3. בולמים - כרגע מתלבט בין בולמי Fox עם ובלי מיכל גז חיצוני (ללא המיכל גז - סדרת ה-Performance), כשאני מטייל הרבה פעמים אני אוהב ללחוץ ולגהץ שבילים, כמובן לא ברמה של trophy truck, השאלה היא כמה קריטי ההבדל והאם יש למישהו המלצות אחרות לבולמים ברמה גבוהה? חשבתי גם על בילשטיין ואולדמן אבל בשביל הבדל של 1000 שקל +- אני מעדיף ללכת על פוקס.
4. ערכת ברגים - גם על זה קראתי הרבה ביקורות חיוביות שאם כבר כל העסק שם מפורק, עדיף להחליף (https://www.northridge4x4.com/part/hard ... rdware-kit), כן/לא/סתם הוצאה מיותרת?

עוד פרטים רלוונטיים:
לא מתוכנן להרכיב על הג'יפ פגושי מתכת/כננת בעתיד הקרוב.
הג'יפ לא נוסע ביומ-יום אלה בתור רכב סופ"שים, כך שלמרות שהנוחות בכביש וצריכת הדלק חשובים אלה פרמטרים שפחות קריטיים לי.

אם יש למישהו עוד המלצות או מידע של דברים שנוגעים להגבהה של הרכב והגדלת הצמיג שלא כלולים בפוסט אשמח לשמוע.