רכישה מרוכזת - מכשירי קשר

סמל אישי של המשתמש
עמית JK
מנהל האתר
אני גר ב: פתח תקוה
יצירת קשר:

רכישה מרוכזת - מכשירי קשר

הודעהעל ידי עמית JK » 30 ספטמבר 2009, 23:45

מועדון Wrangler-Life מעוניין לבצע רכישה מרוכזת של מכשירי קשר ניידים.
במשך החודש הקרוב (עד ה31 לאוקטובר, 2009) ניתן יהיה להירשם. אנא ציינו במספר המכשירים שהינכם מעוניינים (ניתן לרכוש מכשיר בודד).
חשוב לציין, מדובר במכשירים חדשים ולא משומשים.
אנו נפנה למספר חברות אשר מוכרות מכשירי קשר וכמובן שההצעה הנמוכה והאטרקטיבית ביותר תתקבל.
אין שום התחייבות מצדינו על הרכישה גם אם נירשמת באתר.
תתקבל הודעה מראש על דגם המכשיר ומחירו.

מספר אנשים פנו אלינו לגבי מכשירים קבועים לרכב. אם הינכם מעוניינים אנא ציינו זאת ונטפל בעיניין זה. גם כאן, מדובר במכשירים חדשים.

סמל אישי של המשתמש
Itai
ג'יפאי מתחיל
אני גר ב: תושיה

Re: רכישה מרוכזת - מכשירי קשר

הודעהעל ידי Itai » 01 אוקטובר 2009, 12:41

מעוניין - 2-3 מכשירים

סמל אישי של המשתמש
scorpion39
יצירת קשר:

הודעהעל ידי scorpion39 » 03 אוקטובר 2009, 12:02

הרשו לי להגיב על הנושא החשוב הזה .

עם כל הרצון הטוב של ידידי עמית נעשה ניסיון בעבר שחברים טובים מהאתר ג"יפ טריפ ודומיהו לרכוש מכשירים בקנייה מרוכזת , הרעיון טוב ומבורך והמחירים לא בשמיים הבעייה היא הטווח הזעום של המכשירים , התאימות לרשת הארצית וההפרעות הרבות שקיימות על התדרים האלו .

נתקלתי בקבוצה שקנו ברכישה מרוכזת ממוטורולה וקיללו את הרגע שעשו זאת וכשרצו להחזיר את המכשיר לא הסכימו לזכות אותם.

הטווח הזעום של המכשירים מגיע לכמה מאות מטרים והצהרת היצרן על מיילים רבים היא פשוט לא נכונה ומטעה.
התאימות לרשת הארצית זה אומר רכישת מכשירים בתדרים האמריקאים ( כמובן שמבחינת חוקיות התדרים האירופים חוקיים אבל זה כבר נתון לשיקולכם) אבל רוב הגיפאים בארץ יושבים על הרשת האמריקאית כך שלרוב בשעת חירום וגם בטיול רגיל תמיד אפשר לאתר מישהו באויר.
לגבי הפרעות , את המכשירים האירופים הקטנים שקונים בארץ קונים כולם חברות אבטחה שומרי בתי מלון מנופאים ילדים וכו כך שתמיד יש קשקשת רבה , בכל מקרה אני מדגיש שהטווח של המכשירים קטן מאד וזה מתסכל , גם אם תצטרפו לטיול אחר יהיה קשה לשוחח עם בעלי מכשירים לא תואמים .

בברכה

אריק

חברת מ פ ה הוצאה לאור .

סמל אישי של המשתמש
עמית JK
מנהל האתר
יצירת קשר:

הודעהעל ידי עמית JK » 06 אוקטובר 2009, 00:54

אריק שלום!
תודה רבה על המידע. אני מבטיח לבדוק את הנושא.
לי באופן אישי יש זוג מכשירים ארופאי, ואני יכול לומר לך שהקליטה בשטח מגיעה לכ- 5 עד 6
קילומטר וזה בהחלט מספיק בשביל קבוצה של כ- 12 רכבים ואולי אף יותר.
אתה אומר שבמכשיר קטן יש המון הפרעות, ואני דווקא חושב אחרת. מכשיר גדול קולט למרחק גדול יותר ולכן אתה קולט נהגים שמחוץ לשיירה בה אתה נמצא.
יכול להיות שהיו אחרים שניסו בעבר לעשות רכישה "ונפלו" א. אנחנו עוד לא ניסנו
ב. אנחנו לא ניפול
בכול מקרה, אני בודק כל מה שאפשרי לטובתנו וזה לא אומר שהמחיר מנצח.
בינתיים, חברים, כל המעוניין במכשיר - נא להירשם, וגם אם בסופו של דבר לא יצא - אז לא נורא, לפחות ניסנו.

סמל אישי של המשתמש
חנוך
ג'יפאי מתחיל
אני גר ב: רעים

הודעהעל ידי חנוך » 12 אוקטובר 2009, 19:45

יש ברשותי מספר מכשירי מוטורולה קטנים. הטווח המוצהר הוא כ-2 מייל. בפועל הטווח היעיל הוא אולי ק"מ אחד וגם זה, בתאנים של העדר מיסוך מוחלט !. בנוסף, המכשירים נוטים להתקלקל תכופות והם זוללי בטריות. בטיול ג'יפים ביוון ההררית, סיפק לנו המדריך (יזהר) מכשירים נייחים לרכב, המתחברים למצבר. קליטה מעולה, אפשרות לדיבור כמעט לא מוגבלת, במונחי טיול. אם אפשר לברר פרטים על מכשירים כאלו, אשמח לשמוע.

סמל אישי של המשתמש
עמית JK
מנהל האתר
יצירת קשר:

הודעהעל ידי עמית JK » 13 אוקטובר 2009, 21:13

תודה רבה לך חנוך על המידע מבטיח לעשות ברורים.
להתראות בשישי

סמל אישי של המשתמש
scorpion39
יצירת קשר:

הודעהעל ידי scorpion39 » 03 דצמבר 2009, 00:34

יש בחור בראשון לציון שמו אליק הוא חבר בכל האתרים ומתמחה במכשירי קשר בעיקר מוטורולה אתה יכול לדבר איתו.

הנה כתובת האתר שלו

http://alik4x4.fav.co.il

Good Luck

אריק

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 12 אורחים