הם חזרו

סמל אישי של המשתמש
zviki
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: ראש צורים

Re: הם חזרו

הודעהעל ידי zviki » 12 אוגוסט 2011, 22:53

talromem כתב:מהמלצות חמות שקיבלתי אומנם לא יצא לי להגיע אליכם .. שמעתי שאתם אנשי מקצוע רציניים ביותר .

כאחד שמשקם אצלם סופה מרמת הבורג לאחר תאונה קשה כבר למעלה מ-9 חודשים ועד להעמדה בכביש,אני יכול לספר לך ממקור ראשון- אלופים,לא מחפפים עובדים ביסודיות אני כל הזמן מודה לחבר שלי שהכיר לי אותם,לא ידעתי בכלל על קיומם. ואני אומר זאת אחרי שהיכרתי אי אלה מוסכים בחיי הארוכים.יש להם רק בעיה אקוטית אחת, אין להם סוכרזית בדוכן הקפה ואני צריך להביא מהבית,החוצפה. :mrgreen:
ONLY IN A JEEP

סמל אישי של המשתמש
saar sason
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: פריגן

הודעהעל ידי saar sason » 13 אוגוסט 2011, 12:15

אני צריך להכיר אותך צביקי או צביקה. הכתבות שלך מעצבנות אותי אתה חי בסרט שאתה מצחיק.אבל אתה לא

סמל אישי של המשתמש
zviki
ג'יפאי משוגע

הודעהעל ידי zviki » 13 אוגוסט 2011, 13:10

מר ששון הנכבד, בכדי להעליב או לפגוע בי צריך מנת משכל מסויימת ואתה כנראה לא נמצא בקריטריון הזה. יחד עם זאת אשמח להכירך כי אני אוהב אדם מטבעי. מי שהיה צריך לצחוק כבר צחק, הוא יודע על מה מדובר. מה אתה קופץ כמו תייש לבריכה בלי מיים מבלי להכיר בעובדות? מציע לך להיכנס שוב לשרשור אחרי אוגוסט או לתקן את המזגן בבית דחוף.ולמה אתה חושב שאכפת לי שאתה מתעצבן? אם אני חי בסרט הרי שאתה חי בשרט.
ONLY IN A JEEP

סמל אישי של המשתמש
saar sason
ג'יפאי משוגע

הודעהעל ידי saar sason » 13 אוגוסט 2011, 17:01

מנת משכל?על מה אתה מדבר בכלל כל מה שאתה כותב אתה חושב שאתה מינימום פרופסור יאללה רד לעם. שבוע טוב. סופה ברמת הבורג? יאללה פאסה.

סמל אישי של המשתמש
zviki
ג'יפאי משוגע

הודעהעל ידי zviki » 13 אוגוסט 2011, 17:50

מפאת כבודו של האתר זו תהיה התגובה האחרונה שלי אליך ואשתדל גם לא לפגוע בך כפי שאתה ראוי. אני מכיר את כל אלה שיש להם אומץ לשחרר במקלדת את כל מה שאין להם בביצים להגיד דוגרי בפנים.אני גם מבחין מייד במי שיש להם רגשי נחיתות. משום מה אני חושב שאתה גם לא יודע מה זה בורג[זה לא מסמר]אם תרצה אסביר לך מה זה שיפור מרמת הבורג, אבל אתה ממילא לא תבין. מה קרה ?לא נותנים לך לדבר בבית שאתה מוצא באתר הזדמנות לפתוח פה ולא מפריעים לך באמצע הדיבור?אם תרצה אני יכול לממן לך קורס בנימוסים והליכות, אולי תלמד לכבד את מי שלא חושב כמוך. יחד עם זאת אני לא נוטר טינה ואשמח לשבת איתך על כוס קפה [אם אתה יודע מה זה קפה- זה השחור שלפעמים מוסיפים לו גם חלב] תם ונשלם, לא אגיב יותר להודעותיך המלומדות ,שבת שלום ורק בריאות.
ONLY IN A JEEP

סמל אישי של המשתמש
saar sason
ג'יפאי משוגע

הודעהעל ידי saar sason » 14 אוגוסט 2011, 08:08

אני מה זה מחכה לפגוש אותך יה אינטיליגנט. הכל תחת החגורה? כמה ברגים שאני תפסתי בחיים אתה והילדים שלך לא תתפסו גם עוד 50 שנה וכמה גיפים שהיו לי בחיים אני מבטיח לך שגם עוד דור שלם לא תספיק. אני לא סופר אותך ואנחנו עוד ניפגש. אני עוד יישב איתך על קפה שאולי אתה לא יודע איך להכין. שבוע טוב

סמל אישי של המשתמש
zviki
ג'יפאי משוגע

הודעהעל ידי zviki » 14 אוגוסט 2011, 10:08

למרות שהחלטתי לא לענות לך מפאת כבוד האתר,אני שיחקתי בגיפים עוד בשנות השישים כשאתה עוד לא היית אפילו במצב צבירה נוזלי. שמע בחורצ'יק אני מתחיל לחבב אותך,אתה מגביר אצלי את קצב זרימת האדרנלין. לא זוכר בדיוק כמה גיפים ונונונים היו לי בחיים, הפסקתי לספור אחרי 50 שלא נדבר על איזה 18 ריו [זה לא בברזיל] זו משאית. בקיצור- אולי עוד 10 שנים תגיע לקילומטרז שאני עשיתי עם סמיטריילר ברוורס, מת עליך, הקפה עלי אתה רק צריך להגיע עם הקקמייקה שלך אם אתה יודע להתניע אותה לבד ללא עזרה,זה מאד פשוט, מכניסים מפתח לסוויץ ומסובבים.
נערך לאחרונה על ידי zviki ב 14 אוגוסט 2011, 10:58, נערך 2 פעמים בסך הכל.
ONLY IN A JEEP

סמל אישי של המשתמש
סופר גיפ
מורשה פירסום
אני גר ב: רחובות

הודעהעל ידי סופר גיפ » 14 אוגוסט 2011, 10:11

talromem כתב:מהמלצות חמות שקיבלתי אומנם לא יצא לי להגיע אליכם .. שמעתי שאתם אנשי מקצוע רציניים ביותר .

תודה על הפרגון ואתה מוזמן כמובן לסדנה לקפה או לסדרת שידרוגים ;)
יבוא שיפורי רכב מאמריקה במחיר הכי טוב 0508899577

סמל אישי של המשתמש
grafpotozky
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: תירוש

הודעהעל ידי grafpotozky » 14 אוגוסט 2011, 18:40

סהר וצביקי, שאפו צחקתי מהדיאלוג שלכם, אתם גדולים.
JEEP עושה הכול חוץ מקפה

סמל אישי של המשתמש
עמית JK
מנהל האתר
אני גר ב: פתח תקוה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי עמית JK » 15 אוגוסט 2011, 15:18

חברים יקרים
כפי שראיתם חלק מההודעות הוסרו בעקבות המלל.
בבקשה הגיבו אך ורק לנושא השירשור
תודה.

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־ 34 אורחים