מואב -איסטר ג'יפ ספארי זוית אישית

סמל אישי של המשתמש
jeepeto
מנהל פורום שלושים פלוס
אני גר ב: חולון

מואב -איסטר ג'יפ ספארי זוית אישית

הודעהעל ידי jeepeto » 28 אפריל 2012, 13:42

שלום לכולם
רציתי לשתף את חברי האתר בחוויה מיוחדת במינה .
אבל אני אתחיל דווקא כשנה אחורה.
יום שישי בערב אחרי ארוחת השבת,כולי מדושן עונג ופתאום הטלפון מצלצל, על הקו עמית.
אחייייייייייייי אלללללל תשאלללל היה חלווווום אני אומר לך חלווווווווום כמה דברים יש לי להראות לך אתה בכלל לא מבין..........מה הולך שם...
למי שלא מבין את שפת הג'ינגי אתרגם:"ניר חזרתי זה עתה ממואב ונהנתי נורא ולכן התקשרתי אליך על מנת לשתף אותך בחוויה".
מיד בתגובת נגד אמרתי לא משנה מה יהיה נוסעים שנה הבאה.
המטרה סומנה "איסטר ג'יפ ספארי מואב "2012 יצא לדרך.
מואב.משאת נפשו של כל ג'יפאי,הסרטים העיתונים הצילומים הכתבות, כל אתרי השיפורים, הקטלוגים, ומה לא בעצם, הכל הכל מואב.
כל מכשול שמצריך יותר משלוש דקות כיוונים בנגב מיד יהיה מי שיאמר עליו "וואלה בדיוק כמו במואב".
מואב של עיתוני "fourwheeler" שהיו מגיעים אחת לכמה חודשים למדפים בסטימצקי והיו נחטפים דקותיים אחרי רק כדי לדפדף בהם הלוך וחזורעד אבדן צורה,לנסות ולשבור את השיניים על קריאת כתבה זו או אחרת ובעיקר לדעת ששם יש יותר טוב, יותר גדול, יותר חזק, יותר יפה, והרבה הרבה יותר בזול.
חלום מואב הפך עוד יותר מוחשי בעידן האינטרנט וזרימת המידע האין סופית,תמיד שתגלוש בנושא ג'יפים תמיד מואב והסלעים האדומים שלה יהיו שם,כמו שמיים, גם כשאתה לא מביט בהם אתה יודע שהם שם למעלה תמיד.
שנה עברה, סידורים נעשו, תוכנית מואב 2012 קרמה עור וגידים, קבוצה נאספה, וזהו! עולים למטוס.
נחיתה נסיעה התרגשות......אמריקה.
השעות עוברות הכבישים ארוכים ארוכים יום הופך ללילה ופתאום....בום...."welcome to moeb " אומר השלט, מה? באמת? זה אמיתי?
הוואן גולש במורד הרחוב ומיד עולות עשרות על עשרות של צלליות . ג'יפים הרבה ג'יפים. הרבה הרבה הרבה ג'יפים.
נוחתים במלון אני זורק את הדברים ומיד רץ לרחוב כמו ילד בחנות צעצועים. לילה, קור כלבים ואני ברחוב מתפעל מצלם משתגע...
למחרת התעוררתי לחלום.מואב יוטה במלא הדרה, ערמות של ג'יפים משופרים משופצים ישנים חדשים קטנים גדולים כולם יפים כולם מדהימים.
והאווירה איזו אווירה הכל שמח הכל בחיוך, רעמי מנועים ענקים מכל עבר צמיגי ענק ונוף שאי אפשר לצלם ואי אפשר לתאר,אין אופציה צריך להיות שם.
מספר דקות ואני ישוב ברנגלר רוביקון שיהיה מעתה שותפי הנאמן לחוויה .
לא אכביר במילים כדי לתאר את המסלולים את האוירה במסלולים את הנהיגה הממכרת כל כך על גבי "הסליק-רוקס" והנופים יא אללה איזה נופים.
הכי קל לומר "אין מילים" שלמעשה יש מילים המון מילים טונות של מילים לתאר את החוויה אבל נשאיר את זה לתמונות ולסרטים שעמית כל כך טרח ועמל עליהם ( לרוץ את כל ההלריוונג' זה לא פשוט!).
סריות של שיניים המון שיניים כי פשוט כולם מחייכים ושמחים, כל המי ומי שרק חשבנו עליו בעולם הג'יפאות נמצא כאן ולא רק נמצא כאן יוצא איתנו למסלולים.
אדי הו בעל הבית של project jk אולי אתר הג'יפים הגדול בעולם, מוביל אותך במסלול ובסוף היום בולסים פיצות ושותים ויסקי אצלו בבית, ריק ראסל מפיק סרטי הג'יפים האגדי
מפתחי מוצרים שלmopar ושל AEV עם רכבי הקונספט שלהם זוחלים איתנו במסלולים ומתעניינים ברצינות מה דעתנו על הרכבים והמוצרים שלהם.
ממש כמו להיות במונדיאל ולשחק סטנגה עם מסי ולשבת לבירה עם מוריניו....
אם אמריקה היא מולדת הג'יפ מואב היא עיר הבירה וכל מי שג'יפ קרוב לליבו חייב להיות שם לפחות פעם אחת.
הייתי רוצה לומר לחוויה של פעם בחיים אבל אחרי הפעם הזו יבואו בוודאות עוד כמה וכמה פעמים.
עמית הוגה הרעיונות , אורלי המוציאה לפועל הבלעדית של אותם רעיונות ביחד אתם אחלה צוות.
הצלחתם . תודה.
לכול הקבוצה המדהימה שהשתתפה במחזור הישראלי הראשון של איסטר ג'יפ ספארי
אתם פשוט אנשים מדהימים ותענוג היה לשהות במחיצתכם כשבועיים, תרגישו חופשי להידבק על השרשור הזה ולהמשיך במילים שלכם את סיפור מואב 2012
תודה ניר
" ניר צפר - מעבדת רכב " כיווני פרונט, בדיקות רכב לפי תקנה 309-8 משא ופרטי, מכון תקנים.
מומחה ברכבי מותג ג'יפ. http://www.309.co.il

סמל אישי של המשתמש
crazyclown
מנהל האתר
אני גר ב: רמת גן
יצירת קשר:

Re: מואב -איסטר ג'יפ ספארי זוית אישית

הודעהעל ידי crazyclown » 28 אפריל 2012, 13:50

ניר מאוד נהניתי לקרוא ;)

יהודה

סמל אישי של המשתמש
a-amirs
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: כפר סבא

הודעהעל ידי a-amirs » 28 אפריל 2012, 15:06

ניר
כתבה מרתקת, הצלחת להעביר תחושות ורגשות וזה לא מובן מאליו.
עמיר

סמל אישי של המשתמש
tomerz
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: רמת גן
יצירת קשר:

הודעהעל ידי tomerz » 28 אפריל 2012, 21:01

ניר סיפור מדהים
וניר למה זוית אישית זאת הזוית של כל מי שהיה שם :D :lol: ;)
ROCK CRAWLER

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים