יום כיף לרנגלר שלי

סמל אישי של המשתמש
עמית JK
מנהל האתר
אני גר ב: פתח תקוה
יצירת קשר:

יום כיף לרנגלר שלי

הודעהעל ידי עמית JK » 12 יוני 2014, 23:37

אחרי שנתיים וקצת, החלטתי לפנק את הרכב שלי ולחדש את עור הפנים שלו והסוליות.
במהלך השנתיים בהן חציתי, עברתי, עליתי, וירדתי כמעט כל מקום אפשרי בחבל הארץ, ניכרים על הרכב הסימנים - פיגעי בוץ, מים, חול ואבק, שריטות מהענפים ומכות מהסלעים - אמרתי הגיע הזמן להחזיר את הזוהר לג׳יפ הכתום.
20140610_182324.jpg

אז לאחר שבטיול האחרון הופתענו מבוץ בנחל ציפורי בתחילת חודש יוני, הרכב עבר שטיפה בקיטור ובהליך ידני בתחנת הדלק פז ברחוב גיסין שליד ביתי בפתח-תקווה.
משם, אני נוסע לחניון קניון רמת אביב לספא מפנק לרכב.
הסניף היחיד של רשת המכונים היוקרתית SWISSVAX - רשת עולמית המתמחה בדיטיילינג לרכב.
20140609_095927.jpg

חידוש לצבע, הסרה וטישטוש שריטות וכמובן פוליש ווקס וחומרים לשימור הצבע וחומר הגנה לבאות.
הצוות אשר עבד על הרכב, כמו שאר העובדים, חזרו לא מכבר משבוע בשוויץ, מהמשרדים הראשיים, ועברו הדרכה והכשרה לשימוש נכון ויעיל במוצרים ובחומרים שהחברה מייצרת - הכל ברמה הגבוהה ביותר וירידה לפרטים הכי קטנים.
אני חייב לציין שמעבר לעבודה המקצועית, הצוות שמנהל את המקום אדיב וסבלני לכל השגעונות שלי ושל שאר הלקוחות.
התהליך במקרה של הרכב שלי ערך כיומיים, אך לא שמעתי תלונות מהג׳יפ.
20140610_182414.jpg

לאחר הטיולים הרבים וזרם הקיטור צריך גם לחזק, לגרז ולשמן, אז באופן אוטומטי הג׳יפ נסע לבן אביגדור 13 תל אביב - מוסך נ.ש.ר.
לטובת המעטים שעדיין לא נכנסו או חלילה לא שמעו על מוסך נ.ש.ר, חד משמעית המוסך הכי מיקצועי בארץ למותג Jeep בארץ ותאמינו אני אוביקטיבי.

עכשיו הגיע הזמן להחליף את הצמיגים..
לאחר חיפוש נרחב כמעט בכל פנצ׳ריה ואצל כל סוכני ויבואני הצמיגים, אני מבין שאין לי שום סיכוי לצערי לפנק את הג׳יפ בצמיגים חדשים כשהמחירים נעים בין 1,600 ל-1,800 שח לצמיג.
אז פניתי לחברים שיעזרו לי אולי למצוא צמיגים יד 2 במצב סביר.
ואכן כך קרה וקובי, מנהל מוסך נ.ש.ר, שלח אותי הישר לתחנת דלק סונול בצומת בית עובד לצמיגי מוריס.
מודה, זו הפעם הראשונה שלי אצל החבר׳ה האלה, אבל אני כבר יכול לומר לכם שזו לא האחרונה ולא בגלל מחיר (שהוא אגב הגון לחלוטין וברור לי כבר בכניסה למתחם שהם מקצוענים) אלא בעיקר בזכות היחס והחיוך והכייף שהם עושים לך בזמן שאתה מבלה כשהחברה מבצעים את העבודה.
אני יודע שיש מחסור בצמיגים, בעיקר אצל הרנגלרים, ולאחר שיחה עם החבר׳ה מצמיגי מוריס, הם נתנו הצעה מצוינת לחברי רנגלר לייף: צמיג של חברת קופר 35״ כולל מע״מ ועבודה בעלות של 1,250ש״ח לצמיג.
20140611_150631.jpg

(*התמונה להמחשה בלבד)

עכשיו - כיוון פרונט, אז הכיוון הוא רחוב הבנאי בחולון לחברי וחבר רנגלר לייף ניר צפר מעבדת רכב.
אני מגיע אליו לאחר שהרכב רוקד לקצב הסמבה, ולאחר שעה נעימה ומקצועית אני יוצא עם הרכב בקצב ואלס מדויק להפליא.
20140611_161447.jpg

והיום הג׳יפ משרת חתן וכלה בדרכם לחופה :)

אז באמת תודה לכל בעלי המקצוע שגרמו לי לחייך כל הדרך בסופו של יום הביתה!

ולזוג הטרי, הרבה אושר ועושר!!

עמית.

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים