אופי הטיולים של מועדון רנגלר לייף

סמל אישי של המשתמש
Yosi_P
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: תל אביב יפו
יצירת קשר:

אופי הטיולים של מועדון רנגלר לייף

הודעהעל ידי Yosi_P » 01 יולי 2012, 19:24

לטובת הטיול האתגרי השבוע והמשכיות השירשור המקורי של הטיול אני פותח כאן (כהמלצת עמית..) שירשור חדש בנושא אופי טיולי המועדון.
להלן הציטוטים של הטענות/אמירות אחרונות של אורי ועמית:

עמית JK כתב:
אורי כתב:מה קורה חברים, לאן המועדון נוסע?
לאחרונה כמעט אם לא כל טיול שיוצא הוא בתשלום וזה סבבה רק אם מישהו יכול להגיד לי עבור מה התשלום?
נועם בחור מגניב אבל עם בדיקה במועדוני רכב אחרים וניסיון בטיולים מודרכים אחרים יש סיפורי דרך
בנקודות דרך חשובות אשר מכניסות עניין רב למסלול. בטיול האחרון לציר המרגלים לא קיבלנו סיפורי דרך אלא נסענו בשיירה אחרי נועם. נעלמו להם טיולי המשפחות והטיולים המאורגנים.
אני יוצא לטיולים מודרכים גם עם אתרים אחרים אשר מעשירים את המשתתפים בידע רב שעליו אני
מוכן לשלם בכיף.
אני יודע שאני לא חייב להשתתף בטיולים אבל המועדון והחברות בו חשובים לי מאד!
נא להתייחס לנאמר כהערה בונה מתוך אהבה למועדון ואכפתיות.
גאה להיות חבר במועדון הרנגלר הישראלי - אורי.

הי אורי
אני מגיב כאן למרות שעדיף לפתוח שרשור חדש בנושא ולא להפריע לשרשור להתנהל.
אני עונה לך שורה שורה.
סיפורי דרך: ליפני היציאה למסלול בתחנת הדלק בזמן חלוקת מכשירי הקשר נועם נתן הסבר קצר על המסלול עם קצת היסטוריה ועוד. בסוף המסלול באותה תחנת דלק הייתה שיחת סיכום על מה שעברנו. במהלך הטיול היה חם ולא היו פינות מוצלות ולכן החלטתי לוותר על עצירות ההסבר במהלך המסלול כדי שלא נסבול.
אני חייב לומר שבטיולים הקודמים בהם נועם הרבה לתת סיפורי דרך, לא מעט מחברי המועדון פנו אלי שהם מעדיפים פחות דיבורים ויותר נסיעה.

טיולי משפחות וטיולים מאורגנים: כל השנים המועדון הוציא טיולים ללא תשלום שמספר מחברי המועדון התנדבו לארגן ולקחו על עצמם להדריך. זה המקום וזו הזדמנות טובה לומר תודה לאבי ולניר ולחברי שחר וסליחה עם שכחתי מישהו.
לצערי, אנו לא יכולים לארגן את טיולי המשפחות והחברים ולהדריכם מפאת חוסר זמן - אנו מתעסקים הרבה ומשקיעים המון באתר ובמועדון. אנו נשמח מאוד אם אותם החברים וחברים חדשים אשר יכולים להתנדב להוציא אותנו לטיולים יעשו זאת. אנחנו נשמח לתת להם את הבמה!

אורי אני שמח שכתבת את אשר על לבך ואני עוד יותר שמח כי החברות במועדון חשובה לך.
אני אשמח לקבל ממך ומכל חבר אחר הצעות טובות.

חברים בבקשה לא להגיב בשרשור זה ניתן לפתוח שרשור נוסף בנושא.
תודה.

אין אני בא להגן כאן על נעם למרות שטיילתי איתו פעמים רבות בהנאה מרובה או על כל אחד אחר - פשוט אומר את דעתי בנושא.
לדעתי מועדון מכובד כמו זה עם מאות חברים רשומים אשר הוקם ומובל ע"י יזמים שרק יירבו כמותם הוא פשוט מיזם לתפארת אשר נעשה עם אהבה ואכפתיות שאין כמותם. להחזיק אתר כזה, ליזום ולהוביל ארועים מיוחדים, טיולים וכו דורשים זמן והשקעה שכמובן ממומנים אני מניח מפירסום. אין אני בקיא ברזי ה'עסק' ואם מישהו גם מרוויח מההשקעה הזאת אז יבורך...
אכן לא מזמן יצא המועדון בטיולים המובלים ע"י הדרכה מקצועית ובתשלום. אם כי יש לציין שעלות הטיולים מסובסדת למייטב ידיעתי ע"י המועדון (טיולים שכאלו עלותם בדר"כ סביב ה300ש"ח לרכב).
לדעתי - מועדון שכזה עם מספר כל כך רב של חברים ראוי שיהיה הצע ומבחר של טיולים מסוגים שונים ובתנאים שונים...
טיולים יכולים להיות - באוירה משפחתית וכייפית או לחילופין - טיולי עומק עם ידע רב (גיאוגרפי/היסטורי/גאולוגי וכדו), טיולים אתגריים במיוחד וכדו'.
את כולם כדאי שיוביל מדריך מיומן בנהיגת שטח, שמכיר את השטח ובעל הכישורים המתאימים לאופי הטיול.
אם יש בנמצא מדיכים מיומנים שיתנדבו להוביל ולספק את המגוון הנ"ל - זה יהיה נהדר ועל הכייפאק.
ואם אדרש לשלם מחיר סימלי עבור הדרכה לטיול מסוג כזה או אחר - אעשה זאת בשמחה... כל עוד אקבל את התמורה. אורי אני מניח התלונן על התמורה אך אני לא יכול להתייחס כי לא השתתפתי בטיול זה.
אני הצטרפתי עד כה ללא מעט טיולים עם נועם - ולטעמי הוא בהחלט סיפק לי את הצפיות במיוחד כשמדובר היה בטיולים מאתגרים או באזורים שאינם מוכרים/מסוכנים כמו מדבר יהודה שם יש צורך בהיכרות אינטימית עם השטח. אני גם יצאתי איתו לירדן לטיול משפחתי ובסכ"ה נהננו מאוד.
עם זאת - אני בהחלט גם בעד גיוון והעשרת ההדרכה ואופי הטיולים.

ושוב - תודה לעמית ויהודה על ההשקעה.
יוסי

סמל אישי של המשתמש
אורי
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: באר שבע

Re: אופי הטיולים של מועדון רנגלר לייף

הודעהעל ידי אורי » 02 יולי 2012, 11:28

יוסי תודה על ההבנה,
אכן הבעיה היחידה היא התמורה.
עמית - כייף גדול לצאת לטיולים עם המועדון אם בתשלום ואם לא החברים תמיד מפרגנים ועוזרים אחד לשני
ובד"כ גם הילדים שלי מצטרפים ונהנים מאד מהטיולים.
לגבי הטיול האחרון באמת היה חם אך ניתן היה לבדוק אפשרות של הדרכה או הסבר דרך מכשירי הקשר
שנועם דאג שיהיה בכל ג'יפ. אפילו משהו קצר על מיקומנו במסלול וייחוסו ל"ציר המרגלים" . שלא תהיה אי הבנה
מאד נהנו כל יושבי הג'יפ מהמסלול ומהחברה אך הייתה תחושה של החמצת אופי המסלול והקשר לשם "ציר המרגלים".
אין לי שום טענה כלפי נועם ציינתי שהוא בחור מגניב וגם שמעתי עליו ועל הידע שלו מחברי המועדון בטיול לכן גם הייתה ציפיה אחרת.
עמית שוב יישר כוח וריבוי טיולים.
בהערכה רבה - אורי.

סמל אישי של המשתמש
rapala
ג'יפאי מתקדם
אני גר ב: מכבים רעות
יצירת קשר:

Re: אופי הטיולים של מועדון רנגלר לייף

הודעהעל ידי rapala » 04 יולי 2012, 16:42

אין על מה לעשות עניין, כי לעיתים יוצאים גם טיולים כאלו
לדעתי נהנים מכל טיול
וחוצמזה שיכולת להאיר בזמן אמת ולא לחכות לפורום