עשרות בעלי כלי רכב ממותג JEEP, חובבי שטח ובכלל הגיעו לתחרות "מיס ג'יפ 2010". על המתמודדים והזקן שלימד את כולם שיעור או שניים…

אבי לאון והוויליס 59' הצהוב שלו הם הזוכים במקום הראשון בתחרות "מיס ג'יפ 2010".

התחרות, בחסות מגזין 'הגה', מועדון הרנגלר הישראלי ו"אורן מערכות" שנערכה בחודש ינואר, הביאה לחצר סדנת אורן מערכות 4X4 את אחת מתצוגות כלי הרכב מתוצרת ג'יפ העשירות בישראל.

היו שם כולם, החל מוויליס 53 צבאי וכלה ברנגלר רוביקון מאובזר עד להתפקע, CJ אדום קטן ושובב עד גרנד צ'ירוקי משופר לעבירות קשה. כולם באו להתמודד על רשימת פרסים שכללה, רביעיית חישוקי מיקי תומפסון מתנת ריינו טייר, מנוי למגזין 'הגה' מתנת קבוצת מוטו-תקשורת, כננת וקומפרסור מתנת אורן מערכות 4X4, סט שטיחוני בוץ לרכב מתנת ב.ינוביץ' וכמובן גביע מיס ג'יפ מתנת מועדון הרנגלר הישראלי.

התחרות הייתה לא קלה עם תריסר כלים באמת יוצאי דופן וייחודיים, כל אחד בדרכו. אם זה המקורי והשמור, הנדיר או המשופרים באופן פרוע להדהים…

אבל בתחרות כמו בתחרות, חייבים להכריז על זוכים:

במקום הרביעי זכה רן הלוי עם רנגלר YJ סהרה מודל 95' נדיר ומקורי לחלוטין.

במקום השלישי זכה כמיל דאו עם CJ משופץ ומשופר ברמת הקפדה ובנייה שזכאים לכתבה מפורטת בפני עצמה.

במקום השני, שגיא ששון עם CJ לבן ואצילי שאולי לא היה המשופר או היפה מכולם, אבל נהנה מבעלים מסורים שהפכו אותו לברבור אמיתי.

ובמקום הראשון, אחד מהאבות המייסדים, הוא אולי לא נושא את השם המפורש JEEP, אך היסודות שהניח התוו את מאפייני הכלים לדורותיהם. זהו אבי לאון עם הוויליס 59' הצהוב-לבן, שעלה ארצה לפני כ-3 שנים על ידי בעליו הגאה איש השטח דודו קירשטיין.

מעבר לפרסים יקרי הערך ותהילת העולם, על הרכב הזוכה תתפרסם כתבה מיוחדת בגיליון מרץ של 'הגה בשטח'.

כתב: קינן כהן, מגזין "הגה"
צילומים:  מגזין "הגה", יהודה לבי וצביקה להב

לתגובות לחצו כאן