בחלק הראשון עשינו היכרות עם העיירה. לאחר שהתאוששנו מההלם הראשוני, ניגשנו לתערוכה ומצאנו עצמנו בהלם בשנית…

כמאה וחמישים נציגים מהשמות הגדולים ועד כאלו שמציגים לראשונה במואב ממתינים לבאים לתערוכה. בין השמות ניתן למצוא את ,PRO COMP, KING, POISON SPYDER, HANSON TERAFLEX, FULL TRACTION, PURE-JEEP וגם, איך לא, ASFIR אשר נותנת ייצוג הולם – גאווה ישראלית.

לנו, הקהל הישראלי, יש המון מה לראות, לטעום ולגלות. לאמריקאים הרוב כבר ידוע ורוב הדברים כבר מוכרים. כמובן שכל חברה מנסה להרשים ולהשיק קו מוצרים חדש, אבל כמו שכבר אמרתי – אצל האמריקאים כבר הכול מוכר.

הטיול בין הדוכנים צבעוני ומרתק. קחו בחשבון שיום אחד לא מספיק בשביל לרדת לעומק בכל אחד מהדוכנים.  בתערוכה ניתן להגיע בלי ולצאת עם – פשוטו כמשמעו!  כלומר, ניתן לרכוש החל משילדה ועד הסטיקר או מחזיק המפתחות ל-JEEP החלומות שלך.

רצוי וכדאי להגיע לתערוכה ביום הראשון ולו אפילו לסיבוב בזק בין הדוכנים – ראשית, על מנת לעשות סינון ראשוני ולדעת פחות או יותר איפה כדאי להשקיע יותר זמן ולהתעכב ושנית, כדי להספיק לרכוש חולצות במידה המתאימה ובכמות הרצויה, כי למחרת כבר לא יהיה…

רוב התערוכה נערכת בחוץ תחת כיפת השמים, וכפי שנכתב בחלק א' של הכתבה – מזג אוויר זה עניין של מזל!  אם הגעתם ומזג האוויר נורמאלי לסיבוב, אל תתפתו למשהו אחר – פשוט לכו לתערוכה!  בתערוכה ישנו גם מתחם סגור שמתמלא בעיקר כאשר מזג האוויר משתנה.  לא מעט חברות מציגות רכבים לא שגרתיים ורכבי קונספט במואב וכמובן שבעיקר חברת JEEP מציגה את תוצאות שיתוף הפעולה שלה עם MOPAR.

אז הנה כמה דברים חשובים שעליכם לזכור:

1.    סיבוב בזק
2.    רכישת חולצות T
3.    מצלמה תמיד צמודה ומוכנה לפעולה
4.    לא לשכוח ארנק!

מאת: עמית פריד, אורלי מרקשייד

סוף חלק ב'

לתגובות לחצו כאן