מי מכם שחלם על טנדר של מותג JEEP, שיתאפק עד 2015 בבקשה ואז (אולי) יוכלו להגשים חלום.
בטיול קטן אל העבר, אבקשכם לחזור לשנת 2005 ולהיזכר כי באותה שנה בתערוכת הרכב הבינלאומית בדטרויט, JEEP הציגו רכב קונספט – טנדר ששמו גלדיאטור.
מאז ועד לאחרונה,קבוצת קרייזלר נקלעה לקשיים ומותג JEEP לא יכול היה להוציא את הגלדיאטור בייצור סדיר כפי שתוכנן.
ערכות הסבה וכל מיני פתרונות יצירתיים של כל מיני אנשים החלו לצוץ בכל מיני מקומות – אנשים מאוד רצו טנדר של JEEP.

 

כעת, משהמצב השתנה והתייצב מעט, ולאחר שראו כי הגלדיאטור שבה את לבבותיהם של כה רבים מחובבי המותג, מנהלי JEEP העולמי בוחנים את האפשרויות והדרכים "להמציא מחדש" את הגלדיאטור ולהוציאו לייצור סדיר.

 

בריאיון שנתן לאחרונה נשיא JEEP מייק מנלי, הוא הרשה לעצמו לפלוט כי בקרוב תתקבל ההחלטה באם ניתן יהיה להתחיל ביצור טנדר מבית JEEP.

 

כידוע, הפלטפורמה הבסיסית של טנדר הגלדיאטור הינה הפלטפורמה של הרנגלר. עובדה זו מקלה על התהליך בגדול, אך גם יוצרת קשיים מסויימים. לדבריו של מנלי, הם כרגע עובדים על פתרון בעיות בנושא גירסת השתי-דלתות מול הארבע-דלתות לטנדר – בעיות הנובעות מן הפלטפורמה הבסיסית עליה מתבסס הרכב. אחת הבעיות היא בגירסה הארוכה של הטנדר שגורמת לאיבוד יעילות הבלימה של הרכב. כעת עובדים המהנדסים במרץ למצוא פתרונות.

 

לקראת השינויים והחידושים המתוכננים לדגמי 2016-2015, משקיעים מאמצים רבים בחברה כדי שדגם הטנדר יהיה אחד מהדגמים העולים על פס הייצור לייצור סדיר.

בינתיים, בעלי רנגלר שחשקה נפשם בטנדר יוכלו להפנות מבט אל עבר ערכת ההסבה של ה- J8. ומי שאינו יכול להתאפק עד ייצור הגלדיאטור ויכול להרשות לעצמו להיפרד מכ- 22,000 שקלים (לפחות – וזה עוד לא כולל עבודה…) יכול לרכוש לו ערכב כזאת ולהסב את רכבו לטנדר מפנק ויפיפה!!

 

אז יש לכם סבלנות?