חברת Xplore Adventures האמריקאית חושפת את ג'יפ הרנגלר הראשון שלה במואב השנה.

החברה מתגאה בכך שהיא מציעה את מיטב הפינוקים לחובבי שטח מושבעים על מנת לשפר עד כמה שניתן את חווית השטח שלהם ושל משפחותיהם.

הרנגלר שהוצג, בצבע ירוק-מט ומאובזר ומשופר בעזרת ARB ו-MOPAR, יוצע למכירה פומבית בסתיו הקרוב והכנסות מכירתו ייתרמו לקרן לפארקים לאומיים.

למעשה, כל רכב של החברה שנמכר מזכה את בעליו בכרטיס כניסה שנתי חינם לכל הפארקים הלאומיים באמריקה ומאפשר תרומה כספית לקרן לפארקים לאומיים.

לקוחות החברה מוזמנים לבחור בכל אחת משלוש רמות הגימור והאיבזור של החברה:

אופציה 1 – פנים עם ריפודי עור שעליהם לוגו רקום (ניתן להשיג לכל דגמי מותג Jeep®)

אופציה 2 – גלגלי אלומיניום; בולמי בילשטיין 5100; אגזוז של MOPAR; שנורקל של MOPAR; תג ייחודי במהדורה מיוחדת של חברת XPLORE בשיתוף עם קרן הפארקים הלאומיים; שטיחונים עם לוגו רקום; חבילת בעלי XPLORE, הכוללת: כניסה חינם לכל הפארקים הלאומיים באמריקה למשך שנה, מנוי למגזין הרבעוני של XPLORE המיועד לכל המשפחה, חברות בעלים לאתר www.xplorevehicles.com, ניוזלטר של XPLORE, הגרלות קידם מכירות של הספונסרים של החברה המאפשרים לזכות בכל מיני הטבות ושיפורים, הנחות של 2% – 5% במבחר מותגי גיר ואביזרים לג'יפ – סכום ההנחה נתרם לקרן לפארקים לאומיים, הנחות על המוצרים ופרטי הלבוש של XPLORE, ניתן גם לקבל על פי בחירה מושבים בריפוד זמש.
(חבילה זו מוצעת לדגמי Wrangler 2 דלתות או 4 דלתות)

אופציה 3 – חבילת ARB הכוללת: גגון של ARB, מיגון צד של ARB, מתלים ARB OME, קומפרסורים ARB, אוהלי גג ARB, מיגוני פנסים IPF, כננות WARN, נעילות ARB, שנורקל ARB, מקררי ARB, מתקן נשלף למקרר ARB.

אופציה 4 – התאמה עפ"י הזמנה:  צבע מיוחד, מתלים מיוחדים, אופציות שונות לצמיגים וגלגלים, מושבים מותאמים על פי הזמנה, רכיבים אלקטרוניים, התאמות לכל תנאי השטח.

מאת: אורלי מרקשייד

לתגובות לחצו כאן