כידוע לכם, בסוף אוקטובר תפתח תערוכת SEMA המפורסמת בלאס וגאס.
תערוכת SEMA היא התערוכה הגדולה ביותר בעולם לשוק המשלים לרכבים מכל סוג שהוא.
בתערוכה מציגות כל החברות הגדולות והמוכרות ביותר בעולם )וגם חברות פחות גדולות ופחות מוכרות( את כל המוצרים המיועדים לשיפור,לשידרוג ולשינוי הרכב לאחר רכישתו – החל מרמת הבורג וכלה ברמת הרכב כולו – צבעים, ריפודים, תוספות ועוד ועוד ועוד.

 

חברת מופאר הידועה מתכננת להציג כעשרים רכבים שעברו "טיפול" של החברה ועליהם יוצגו מוצרים חדשים לגמרי של מופאר שייחשפו לראשונה בתערוכה על רכבי ג'יפ, קרייזלר, דודג', ראם, פיאט ו- SRT, למשל מערכות אלקטרוניות לרכב, טעינה אלחוטית לרכב חשמלי, אפליקציות מידע לכל רכב ועוד.

בחברת מופאר מאוד אוהבים את תערוכת SEMA ומשקיעים מאמצים רבים, זמן רב וכסף רב בהכנות לקראת התערוכה – החברה רואה בתערוכה זו הזדמנות לתת השראה לבעלי רכבים שונים להשקיע ברכבם ולגרותם במוצרים החדשים והפיתוחים החדשניים של החברה.

 

השנה, חברת מופאר חוגגת 75 שנה והמיצגים בהתאם! לאחרונה, חברת מופאר כמעט שהכפילה את מוצריה מכ- 280,000 סוגים שיוצרו לקבוצת קרייזלר לכ- 500,000 סוגים עם איחוד הכוחות בין קרייזלר ופיאט. הייחודיות של חברת מופאר הינה בכך שהחברה מפתחת את כל מוצרי השוק המשלים שלה ביחד עם יצרני הרכב עצמם כך שהיא נהנית מיתרון עצום על פני אחרים – אין כיום אף יצרן שוק משלים אחר שיכול להציע ללקוחות מוצרי שוק משלים באישור המפעל המייצר את הרכב עצמו!