מה JEEP מחדשים בתערוכת ז'נבה?

 

• ההצגה הרשמית של ג'יפ הגרנד צ'רוקי 2014 לשוק האירופאי: זהו רכב הפנאי-שטח שזכה בהכי הרבה פרסים עד כה – עיצוב פנים וחוץ, רכיבים טכנולוגיים וביצועים.

• ההצגה הרשמית של ג'יפ הקומפאס 2014 לשוק האירופאי: עיצוב פנים וחוץ חדשניים ומעודכנים, תיבת העברה חדשה עם שישה הילוכים אוטומטיים ומאפייני בטיחות חדשים.

• ההצגה הרשמית של מהדורת העשור של ג'יפ הרנגלר רוביקון לשוק האירופאי: דגם העשור במהדורה מיוחדת חוגג לכבוד רכב השטח האולטימטיבי המוביל בתחומו.

שנת 2012 הייתה מצויינת ומשמעותית למותג JEEP – הן מבחינת מכירות והן מבחינת תדמית מותג. מותג JEEP היה אחד המותגים שהתפארו בצמיחה עקבית בשוק הרכב באירופה עם גידול במכירות של כמעט 20 אחוזים – מה שאיפשר לג'יפ לקבוע שיא מכירות גלובלי חדש כשמכרו מעל 700,000 יחידות בשנה שעברה ברחבי העולם.

 

שטח התצוגה של JEEP בתערוכה משתרע על פני יותר מ-1,000 מטרים מרובעים. הגרנד צ'ירוקי החדש מודל 2014 הוא הכוכב של עמדת הג'יפים בז'נבה. הוא מצוייד בתיבת ההילוכים האוטומטית החדשה עם שמונה המהירויות שמסייעת באופן משמעותי להפחתת צריכת הדלק ופליטת המזמהים תוך שיפור התאוצה ושמירה על החלפת הילוכים חלקה ונעימה.
מן התצוגה, ניתן להתרשם מפנסי הקסנון החדשים המותקנים מלפנים, תאורת יום מהפנסים, עיצוב חדש לגלגלים ושילובי צבעים מעניינים וחדשניים לפנים הרכב ולחוץ הרכב. השימוש בחומרים איכותיים משווה לרכב מראה אקסקלוסיבי ומיוחד.

 

מאפיינים טכנולוגיים חדשים ברכב מופיעים גם בערכת הבידורית – מערכת ה- UConnect החדשה מגע 8.4 אינץ'.
יכולות השטח האגדיות של המותג באות לידי ביטוי באדיבות שתי מערכות הנעה ארבע-גלגלית (Quadra-Trac II וQuadra-Drive II), מתלי אויר Quadra-Lift ומערכת ניהול לבחירת טוואי השטח Selec-Terrain.

 

 

בכורה אירופית נוספת בדוכן JEEP בתערוכה הינה ג'יפ קומפאס החדש מודל 2014. הרכב מצויד בתיבת הילוכים אוטומטית חדשה עם שישה הילוכים (PowerTech), עיצוב הרכב מבפנים ומבחוץ גם הוא עודכן וקיבל אופי מודרני וחדשני עם דגש על נוחות וריווח. הרכב מתפאר גם במאפייני בטיחות חדשים – כולל כריות אוויר צידיות למושבים הקדמיים ומצלמה אחורית Parkview למשל. כחלק מהסטנדרט, ניתן למצוא את מערכת מיזוג האוויר המתקדמת, מראות צד חשמליות עם מנגנון חימום להפשרה, פנסי ערפל, כניסה ללא מפתח, בקרת שיוט, בקרת יציבות אלקטרונית, מערכת אלקטרונית למניעת התהפכות, מערכת סיוע בעלייה, בלמי דיסק נגד נעילה ועוד.

 

הדגם החדש של הרוביקון בגירסת העשור המיוחדת גם כן מוצג לראשונה לשוק האירופאי בתערוכה זו. מטרתה של גירסת העשור המוגבלת הינה להלל ולחגוג עשר שנים של ייצור רכב השטח האולטימטיבי והמוביל בתחומו – הדגם הטוב ביותר של רכבי הרנגלר!