אודות מועדון "הקשישים"

סמל אישי של המשתמש
זיו
מנהל פורום שלושים פלוס
אני גר ב: תושיה

אודות מועדון "הקשישים"

הודעהעל ידי זיו » 02 יולי 2012, 19:53

זה התחיל לפני כמה שנים. ישבנו, ניר ואני, ואמרנו אחד לשני שלא יכול להיות שאין בארץ עוד כמה אנשים שאוהבים לטייל עם הג'יפים הישנים שלהם. בטוח שאנחנו לא היחידים עם השיגעון הזה: נסיעה איטית על הכביש, הסתובבות בשטח עם כלי קשה וקופצני שמנתר בין הסלעים ועולה מעלות בקרטועים כל כך מיוחדים של המנוע. מין אהבה מוזרה שכזו, דווקא לישן ולמשובח הזה, לג'יפ האמיתי של פעם, זה שכל כך קרוב לשורשים האמיתיים של המותג Jeep.
המחשבה באמת הציקה לנו והחלטנו לנסות ולאתר עוד כאלה "כמונו". בעזרת קשרים, שמועות, הכרויות והאינטרנט התחילו להאסף אנשים גאים שמחזיקים ג'יפים ישנים באמת. לכל ג'יפ ולכל ג'יפאי סיפור מרתק.
ממפגשים קטנים וצנועים בתחילת שנת 2010 הגענו לחבורה מלוכדת של כ-25 ג'יפאים שנוצרו ביניהם קשרי-חברות אמיתיים, הרבה מעבר למפגשים המאורגנים של "הקשישים". החברים הם מכל קצוות הארץ ומכל המגזרים.
כל הדבר הגדול והנפלא הזה קורה בבית החם של Wrangler-Life שמאפשר לנו את פורום שלושים פלוס, גלריות תמונות, סרטי הוידאו שהם תאווה לעיניים ועוד הפקות מיוחדות מדי פעם.

מטרות מועדון "הקשישים"
המועדון נועד לאפשר לבעלי ג'יפים ישנים להכיר אחד את השני, להפגש ולטייל ולהחליף מידע ועצות לתחזוקה, שיפוץ והשגת חלפים. קהילה קטנה שבנוייה על אהבה והערכה לג'יפ הישן ומבוססת על חברות ועזרה הדדית.
קבענו שג'יפ קשיש יחשב עד לשנת ייצור 1974, אז יוצרו בארץ אחרוני הפייבים עם מנועי 4 צילינדר (למעט מספר חברים עם ג'יפים חדשים מעט יותר שלא נוותר עליהם...).

המועדון שייך לאנשים שחברים בו ולהנאתם. כל הערה, יוזמה ועצה יתקבלו בברכה.

מפגשים וטיולים
המועדון מקיים שני מפגשים גדולים בשנה. אלו בעצם טיולים ארוכים שמאפשרים לכולנו להנות מנופי הארץ, מהחברה של ג'יפאים כמונו וכמובן מהנהיגה בג'יפים. אנחנו שוקדים זמן רב על הכנת המסלולים, בדיקתם בשטח והשגת תיאומים נדרשים, תוך השתדלות לגוון מפעם לפעם ואם אפשר קצת לאתגר ולהפתיע.
בנוסף לשני המפגשים הגדולים מתקיימים מפגשים קצרים: טיולי-חורף, מפגשי ערב, שוק קח-תן ועוד.

כדי שהמועדון ימשיך להיות כמו שהוא, מקור של הנאה וכייף לכולנו, אנחנו מבקשים מכולם לקרוא את הדברים הבאים ולנהוג על-פיהם:
א. ההשתתפות בטיולים הינה על אחריות המשתתפים בלבד. אנחנו מזמינים אתכם להשתתף במפגשים ובטיולים, אך האחריות הינה תמיד על המשתתפים. כמו כל נהיגה בכביש וגם בשטח, ישנם סיכונים לנהג ולנוסעים. על כל נהג להיות אחראי לבטיחות נוסעיו ולנהוג בזהירות ועל פי החוק. לפני כל טיול יתפרסם המסלול כפי שתוכנן ונבדק על ידנו, עם דגשים לעבירות ודברים מיוחדים. על המשתתפים להרשם מראש ולהתעדכן מעת לעת.
ב. כל ג'יפ שיוצא לטיול צריך להיות תקין, מוכן ומזווד בהתאם למסלול. תגיעו הכי תקינים שאפשר. תשימו בג'יפ את כל הכלים, חלקי-החילוף, האוכל, הדלק, המים ... וכל דבר שתצטרכו.
ג. התנועה בשטח תמיד תהיה בהתאם לחוק ותוך שמירה על הטבע והנקיון.

אנחנו מתכוונים להמשיך ולהרחיב את פעילות מועדון הקשישים להנאת כולנו.

זיו

(רשימה דומה פורסמה כאן בעבר. אך בשל בעייה טכנית היא נעלמה ולכן מובאת זו החדשה והמעודכנת).

סמל אישי של המשתמש
ehab sarsur
ג'יפאי ותיק
אני גר ב: כפר קאסם

Re: אודות מועדון "הקשישים"

הודעהעל ידי ehab sarsur » 22 דצמבר 2012, 18:04

מעדון הקשישים זה מעדון שאנשים מתחברים לקשישים זה אומר דברים טובים זה נותן להרבה אנשים לתחבר למעדון כזה וכל החבר של המעדון הם אנשים טובים מכל העדות וזה אומר הכל הדבר הזה והמחשבה על המעדון היתה מחשבה נכונה

סמל אישי של המשתמש
דורון סגל
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: ראש צורים

Re: אודות מועדון "הקשישים"

הודעהעל ידי דורון סגל » 09 פברואר 2014, 20:13

ככל שאני חושב על זה, אני גאה יותר ויותר להיות חבר במועדון הזה.
תודה מיוחדת לניר וזיו ה"מתפעלים".

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים