משהו ללב ולנשמה 7

סמל אישי של המשתמש
חובב מאיר
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: ביצרון

משהו ללב ולנשמה 7

הודעהעל ידי חובב מאיר » 12 אפריל 2011, 09:01

חברי מועדון יקרים
אנחנו ממשיכים ........ להפתיע ולנסות להעלות חיוך גם על פניהם של אנשים אחרים .....
ב- 21 לחודש זה (יום חמישי בשבוע הבא) נארח את ילדי "גדולים מהחיים" ובני משפחותיהם במסגרת "פיקניק/יום כיף"
(או איך שתקראו לזה).
הדבר יקרה הפעם במושב עמיקם בין השעות 10:00 – 16:00.

לאלו שאינם יודעים, "גדולים מהחיים" הינו ארגון המטפל בילדים חולי סרטן ובני משפחותיהם.

הפעם, ההזמנה לגיפאים היא לכל יום הכיף, כולל בני משפחותיהם (של הג'יפאים) ובמהלך היום יתקיימו עוד מספר רב של פעילויות.

מתנדבי מסייעת 4x4 יקיימו במסגרת היום המיוחד הזה 2 עד 3 סבבים של טיולי ג'יפים באורך של כ – 45 דקות כל סבב.
(מדובר על איזור יערות מנשה ומסלולים יועברו בהמשך).

ושוב ... אין צורך להתנפל ..... סביר להניח שלחברי המועדון יהייה הרבה מקום .....
נפגשים במשוב עמיקם בשעה 09:30 ומתפזרים בערך בשעה 16:30.

בברכת חג שמח וכשר
חובב מסייעת 4x4
050-8989302
תמונה
יהודה ועמית היקרים
שווה להציץ באתר הקטנטן והזניח 4x4.co.il ולהתרשם פירגון מהו ....

סמל אישי של המשתמש
jeepeto
מנהל פורום שלושים פלוס
אני גר ב: חולון

Re: משהו ללב ולנשמה 7

הודעהעל ידי jeepeto » 13 אפריל 2011, 01:26

-דודי היקר
האמת... די שמחתי שפתחת שוב את השירשור.
כי די התלבטתי אם להמשיך ולרשום בו בגלל הבושה שאני חש .... (מצחיק לא? אני חש בושה ...)
כשנפתח השרשור הואילו בטובם 6 חברים בכלל להתייחס אליו.
זה יפה ... כי בפעם הקודמת ענה רק אחד.
צלצלנו לחבר'ה ש"התנדבו" והוספנו אותם לרשימת המתנדבים שלנו.
מאחר וביום שישי הקרוב ישנו "טיול התנדבותי", שלחנו בתפוצת המיילים בקשה לכל החברים (בתוכם גם המתנדבים ממועדון הרנגלרים)
להגיע ולהתנדב.
שלושה לא יכולים להגיע ושלושה בכלל לא טרחו לענות. (נובמבר 2010 משהו ללב 2)

-לפחות היו מעל 30 חברים "שטרחו" וצפו בהודעה ..... גם זה משהו ..... (פברואר 2011 משהו ללב 4).

-אין ספק, זה נעים ונחמד לשמוע ולראות את "עשרות התגובות החמות והמפרגנות" בקרב חברי המועדון.
תודה לכולם ושבת נפלאה (מרץ 2011 משהו ללב4 וחצי)

-כבר למעלה מחצי שנה שאני מנסה לגייס גם את חברי מועדון הרנגלר לקחת חלק בפעילות התנדבותית למען הקהילה.
לצערי ולבושתי הרבה, אני חייב לציין שבהצלחה זעומה ביותר - אם בכלל. (מרץ 2011 משהו ללב חמש וחצי)

-יהודה ועמית היקרים
שווה להציץ באתר הקטנטן והזניח 4x4.co.il ולהתרשם פירגון מהו ....( אפריל 2011 משהו ללב 7)

חובב.
אמרו חז"ל בקשר לתורה..." כי דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום..." וכך גם יפה לחשוב על הצדקה.
המובאות לעיל הינן רק כמה דוגמאות לסגנון הבוטה הציני והמתחסד לעיתים, בו אתה בוחר להתנסח בניסיון לגייס מתנדבים למסעות הצדקה שלך, סגנון שמעורר ללא כל ספק אנטיגוניזם וסלידה .
שוב ושוב פעם אחרי פעם אתה פונה לחברי מועדון הרנגלר שגם אתה נמנה על חבריו בצורה מתנשאת תוך יצירת חיץ בין טובים שבאים
(שורפים יום עבודה ועוד איזו אלפיה ) לבין הרעים שאינם משתפים אתך פעולה (מעניין למה)
הגדלת לעשות היום כששלחת את עמית ויהודה ללמוד איך מתנהגים באתר 4X4 ......סתם להזכירך התעוד היחיד שיש למסעות האלה צולם ונערך על ידי עמית ולאחר מכן פורסם באתר על ידי יהודה,כן כן שני האנשים היקרים הללו ששלחת "ללימודים".
לא יודע אבל אותי חינכו לכבד את בעלי הבית שאצלם אני מתארח ולשמור לעיתים דברים לעצמי ואם לא נוח לי פשוט לא להיות שם,
חובב נוח לך במועדון הרנגלר? עושה רושם שלא כל כך...
תאמין לי מידיעה ומהכרות אישית (לא משהו שטרחת לפתח) עם חברי מועדון הרנגלר יש בניהם לוחמים שנפצעו בקרבות . אנשים בעלי אידיאלים של נתינה ועזרה לזולת ואהבה שאינה יודעת קץ לארץ ולאנשים בה. בדבריך כפי שהם כתובים ומנוסחים ניתן ללמוד רק דבר אחד על חברי המועדון ועל מנהליו , אגואיסטים מנופחים סוצימאטים שאינם רואים מעבר לאפם.
אז אני מבקש ממך בנימוס: חובב , נא להתנהג בהתאם! אתה בדבריך משחיר קהילה שלמה .
לפעמים האמצעים אינם מקדשים את המטרה , הם הורסים אותה.......
לילה טוב
ניר
" ניר צפר - מעבדת רכב " כיווני פרונט, בדיקות רכב לפי תקנה 309-8 משא ופרטי, מכון תקנים.
מומחה ברכבי מותג ג'יפ. http://www.309.co.il

סמל אישי של המשתמש
אילןB
ג'יפאי משוגע
אני גר ב: קדומים

הודעהעל ידי אילןB » 13 אפריל 2011, 23:13

ניר,
אין צורך להוסיף, כל מילה במקום ועוד היית " קמצן ".

דיברתי עם יואל שקד ואני בטוח שיהיה שינוי משמעותי בהתיחסות.

יהודה ועמית - לא צריך להזכיר כמה אתם יקרים וחשובים לכולנו וזה מה שחשוב.

חג שמח לכולם !!

אילן ברדה

סמל אישי של המשתמש
עמית JK
מנהל האתר
אני גר ב: פתח תקוה
יצירת קשר:

הודעהעל ידי עמית JK » 13 אפריל 2011, 23:21

אני לא יודע אם אני הייתי מנסח את זה אחרת, אבל...
מועדון הרנגלר הישראלי בחר לתת במה לפעילות של מסייעת 4X4 מתוך אמונה שהפעילויות אותן מארגנת המסייעת הן אכן מטרות ראויות לשמן.
מועדון הרנגלר הישראלי ממשיך בשמחה לתת חשיפה לפעילויות אלו וגאה לקחת בהן חלק - כל אחד בזמנו ובהתאם ליכולתו.

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 28 אורחים