אחרי לילה חם מהרגיל, אנחנו מתעוררים בהתרגשות גדולה ליום הרביעי והאחרון של המסע שלנו. את היום הזה נסיים בעיר הדרומית אילת, אחרי 700 קילומטרים של מסע מופלא.
יוצאים לדרך – מעלה עזגד,נחל נקרות, מואה, עשוש, האגם הנעלם ואז אילת נגלית אלינו מתוך החושך הגדול של המדבר כמו ווגאס.
יום ארוך, קשה, עם המון הפתעות שהכינו לנו הג'יפים. פנצ'ר בגלגל שני בלנדרובר – השאיר את הרכב רגע לפני קו הסיום מחוץ למסע. כולם מתגייסים ועוזרים, מוציאים את הרכב בזהירות לכביש, מפזרים את יושבי הרכב בג'יפים של החברים למסע וממשיכים.
לאחר עצירה באגם הנעלם, הערב יורד ולפנינו עוד כשעתיים של נסיעה לילית קסומה, שקטה ומדהימה עם ירח עגול וגדול המלווה אותנו לאורך המסע כמו הפקה מושלמת של RESC4U .

מגיעים לאילת שלושים ג'יפים שיצאו מהצפון הרחוק, והאילתים לא מאמינים למראה השיירה המרשימה שחולפת בתוך העיר, מנופפים לנו לשלום, מצפצפים ואפילו הצלחנו לראות כמה פלאשים. אני אישית בשיא ההתרגשות.

עשר בלילה וסוף סוף זה קורה – כולם כאיש אחד עומדים, מודים ומוחאים כפיים ללא הפסקה לצוות RESC4U ולעומד בראשם – שלומי. שמפניות נשפכות, מוזיקה טובה והאוויר אפילו התקרר לרגל הארוע.

אז מה עכשיו? עכשיו חיבוקים, נישוקים כיפ פה צ'פחה שם לחברים למסע, יושבים סביב המדורה, נרגעים קצת מטירוף האדרנלין האוחז בנו כי מחר יש דרך ארוכה חזרה.

חוצה ישראל 2014 מהפאן האישי:
הפעם יצאתי למסע כמו כל שאר החברים ולמי שבדרך כלל מושך במושכות זה לא פשוט.
אני חייב לציין את שלומי יוזם הרעיון שעד הוצאתו לפועל פעל לאורך כל הימים ביחד עם הצוות שלו בצורה הטובה ביותר, בסבלנות וסובלנות, בדיוק רב, עם עזרה אינסופית וניהול מושלם של כל המסע הנפלא שעברנו.
צוות RESC4U הציב רף גבוה מאוד של ניהול מסע עם מדריכים שידעו בדיוק איך לדבר אלינו והסברים וסיפורים מרתקים, ארוחות בוקר וערב ברמה גבוהה ואיכותית, מוצרים טריים על אף החום הכבד ולפעמים בשעות מאוחרות בהן הגענו למחנה – הצוות לא ויתר ולו על הפרט הקטן ביותר.

אבל כל זה לא היה יכול להתממש ללא החיבוק, העזרה והחיבור המדהים שהפגינו משתתפי המסע.
אני לצערי לא יכול לתת במה לכל אותם מאה האנשים שיצאו למסע, אבל כאיש אחד כולם נתנו, עזרו, והפכו את המסע הזה לאחד מהמסעות הטובים שראיתי עד כה!

קוראים וג'יפאים יקרים, מהרו והירשמו למסע חוצה ישראל 2015 כי אני ועוד רבים נהיה שם בשנית.