זהו ערב ליל הסדר והחברים התבקשו להתייצב בשעה שמונה בערב בלובי המלון בלבוש חגיגי.
אני מבקש מהחברים להתלוות אליי, ואני מפנה אותם לאולם האירועים של המלון. החברים נכנסים וכתגובה למראה הם מוחאים כפיים ואני מתמלא גאווה.

אני חייב להודות שזו היתה חוויה מיוחדת במינה. עבורי זה היה ליל הסדר היפה והטוב ביותר. זו הפעם הראשונה שאני מסיים את ההגדה עם כל השירים ובשמחה גדולה.
למחרת בבוקר העיירה MOAB לבשה חג BIG SATURDAY השבת הגדולה באה, כול המבקרים יוצאים בשיירה אחת, כולם נאספים ברחוב הראשי וברחובות הצדדיים וזה אחר זה, קבוצה אחר קבוצה, יוצאים לדרך – כל קבוצה למסלול שלה. החל משבע וחצי בבוקר ועד תשע וחצי המשטרה סוגרת את התנועה לכלי הרכב ורק רכבי JEEP נעים על הכבישים. מאות על גבי מאות של ג'יפים. אנחנו נעמדנו באחת הצמתים, ממתינים לקבל את הסימן שלנו לצאת לדרך. בינתיים אני רואה כי על פניהם של חברי המועדון חיוך ענק למראה השיירות החולפות ברחוב הראשי.

 

זהו. עכשיו אנחנו קיבלנו את הסימן לצאת לדרך.

TOP OF THE WORLD – זה המסלול האחרון שלנו ב- MOAB מסלול קופצני ומעצבן, אבל שווה כל קפיצה כשמגיעים לנקודת התצפית. סוף העולם.
הדרך חזרה למטה יפה, מעניינת ומאתגרת.

למחרת בבוקר, מחזירים את הג'יפים וכדרך טבע במשרדים אנחנו משוחחים בינינו בעיברית. ניגש אליי בחור ושואל האם אנחנו הקבוצה הישראלית המדוברת? אני עונה שאכן אנחנו מישראל, אבל למה הכוונה "המדוברת" אני שואל? הבחור שולף עיתון ומראה לי כתבה שנכתבה על אירוע Moab Easter Jeep Safari 2012 ובין השורות גם אנחנו זכינו לאיזה משפט. כמובן שביקשתי בנימוס את העיתון, אך לצערי הבחור היה להוט לשמור לעצמו את העיתון מאחר והוא מצולם מעברו השני של הדף.

אז עכשיו אנחנו עוזבים את MOAB בדרכנו לוגאס. בדרך עצרנו בפארק הקשתות ולקראת ערב הגענו לוגאס המוארת למספר ימים של כיף – הופעה של הביטלס, ביקור במוזיאון רכב, בחנות 4 Wheel Parts, מסעדות ועוד.


 

אני רוצה להודות לכל אחת ואחד מחברי המועדון שנתנו בנו אמון ויצאו איתנו לטיול.

תודה גדולה ליהודה ולדנית.

תודה רבה לחברת 4×4 Pro, לאאוטבק טכנולוגיות יבואנית FOX ולמוסך נ.ש.ר על העזרה במסע.

 

לסיום, אני רוצה לומר תודה ענקית לאישה שלצידי אורלי שבלעדיה כל זה לא היה קורה.

 


נשמח לראותכם במסעות הבאים.

 

תודה,

עמית.