מי שעקב לאחרונה אחר העדכונים באתר ובדף הפייסבוק של המועדון ודאי ראה שעשינו חיים משוגעים בגן העדן עלי אדמות – העיירה מואב שביוטה, ארה"ב.

השנה הייתה ססגונית ביותר – מעבר לכל סוג וצבע אפשריים לרכבי JEEP, היו גם לא מעט רכבי 4×4 מאוד מעניינים מסוגים שונים, למשל סוזוקי, טויוטה, פיק-אפים למיניהם ועוד… וכמו שרק באמריקה יכול להיות, הכל גדול, יפה ונוצץ.

 

 

 

 

 

השנה, התערוכה הייתה הגדולה ביותר מזה שנים. היה מתחם חדש ובו כעשרים מציגים חדשים. בסך הכל, קרוב למאתיים חמישים חברות הגיעו להציג את מרכולתם בפני קהל בעלי JEEP – בהחלט היה מה לראות!

 

 

 

 

 

 

 

 

קצת מוזר, אבל ברוב הדוכנים ניתן היה לראות את נושא התאורה בכלל וה-LED בפרט כדבר החם הבא בתחום השטח.

גם רכבי ה-JK על שלט רחוק גנבו לא מעט מן ההצגה – עם מסלול מותאם שנבנה במיוחד עבורם וכלל שלל מכשולים ואתגרי עבירות מגוונים.

 

 

 

 

כל זאת, לצד המוצרים המוכרים יותר, כדוגמת הסרנים, ההגבהות, המיגונים וכדומה.

 


החדשות המגיעות ממואב הינן שככל הנראה 2017 תהיה השנה האחרונה של דגם ה-JK. הדור הבא יקרא ככל הנראה MY וצורתו תהיה חדשה ל-ח-ל-ו-ט-י-ן !
האם JEEP רומזת לנו משהו באמצעות רכבי הקונספט החדשים שהוצגו במתחם החברה במואב?!

 

 

עוד אנו יכולים לחדש לכם כי צחי עוז, הבעלים של חברת "אספיר", יצא מהניהול של החברה בארה"ב. החברה תמשיך למכור את מוצרי "אספיר" בניהולו של איתן אורמן.

 

 

חברת Outback Technologies (אאוטבק טכנולוגיות) בבעלותו של אילי אשרמן קיבלה אישור מחברת BDS להתחיל לשווק את מוצריה לשוק הג'יפים בארץ. המוצרים של BDS מומלצים לשימוש בעיקר על רכבי ה-CJ.

 

 

ניתן לצפות בגלריה המלאה כאן.

רנגלר לייף שמחים להביא בפניכם כבכל שנה את החדשות והעדכונים החמים ביותר ואת התמונות והסרטונים ישירות מהשטח.

רוצים גם אתם לקחת חלק במסע למואב? שילחו עוד היום מייל ל- info@wrangler-life.com ותהנו מחוויה בלתי נשכחת!