אז מה לעזאזל זה אומר Jeep Life? יש אנשים שהסגנון חדש להם, ואחרים גדלו וישנים עם זה. זה דבר מיוחד, כמו מאמץ קבוצתי שבו אתה עדיין יכול לקבל את האינדיבידואליות שלך באותו זמן. אנחנו כאן ברנגלר-לייף חיים ונושמים את הג'יפ ואת כל מה שקשור בו: נהיגה, בנייה, קמפינג, הרס, תיקון, ופשוט מעריצים את הג'יפים.

אני אפילו לא דואג למי הבעלים או הבעלים של השם ג'יפ. עכשיו זה FCAUS עבור פיאט קרייזלר מכוניות בארה"ב, וזה כבר היה קרייזלר דיימלר ו AMC, וכמובן קייזר ווילי. רק בגלל שמישהו קונה או מוכר חברה ומשנה את השם הכללי, זה לא לוקח ממנה את הליבה, את הבסיס של מה שאנחנו נהנים – ג'יפ. וזה אם אנחנו ג'יפאים בשביל הכיף, רווח, ספורט, תחביב, אורח חיים, הצהרה פוליטית, או כל סיבה אחרת. ג'יפ הוא העניבה שקושרת את הקהילה שלנו. לכן אנחנו מנופפים זה לזה, כי אנחנו מכירים אחרים כמונו בג'יפים. כן, לא כולם עושים את זה, במיוחד המתחילים שנכנסו לתחום, אבל זה קיים ובסוף כולם לומדים. אם לא, תלמדו אותם וגם הם ינופפו לכם חזרה. תמשיכו לעשות את זה ולהעביר הלאה.

זה לא משנה אם אתה נוהג על ג׳יפ ממלחמת העולם או על Wrangler JL חדש. זה לא משנה אם הג׳יפ לא משופר בכלל, או שופר מעט עם הגבהה קלה, או השתנה כל כך הרבה ונראה מפצלתי לגמרי ונשאר רק הגריל הקידמי שמזוהה עם ג'יפ. מה שחשוב הוא ההרגשה שאנחנו מקבלים כשאנחנו נכנסים לג'יפ ומסתובבים, או שוכבים מתחתיו במהלך הלילה כדי לתקן או לחזק, או מקבלים פרס על הג׳יפ הכי יפה או הכי משופר, או אפילו סתם יושבים ומתפעלים מן הזוויות, הקצוות, היופי העמוק והשלמות המכנית הטהורה של עיצוב המכונה הזו, או של הקימורים והעגלגלים החינניים של הרנגלר המודרני. לכולם יש את מקומם בג'יפ, וכמה מאיתנו יכולים להעריך את כולם על מה שהם ומה הם יכולים ולא יכולים לעשות.

זה הבסיס של החיים עם הג'יפ. הכל קשור במילה הטובה ביותר בעלת ארבע אותיות שאנחנו יכולים לומר בחברה מעורבת JEEP.